Stručni suradnik u tehničkoj službi (m/ž)

Mjesto rada:
Rijeka
Rok prijave:
30.08.2019.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Autotrans d.d. je jedan od vodećih autobusnih prijevoznika u Hrvatskoj i član međunarodne grupacije Arriva Deutsche Bahn. Arriva koja djeluje u 14 europskih zemalja, zapošljava oko 60.000 ljudi i prevozi više od 2,2 milijarde putnika godišnje. Arriva se ubraja među najveće operatere u putničkom prometu u Europi, a u Hrvatskoj upravlja voznim parkom od 600 autobusa i zapošljava 1200 zaposlenika. Svaki zaposlenik Arrive dio je globalnog tima čije su temeljne vrijednosti timski rad i zadovoljstvo korisnika visokom kvalitetom usluge koju pružamo. Svojim zaposlenicima za njihovu izvrsnost i predanost poslu Arriva nudi odlično iskustvo rada u međunarodnom okruženju i dijeljenje najbolje prakse s kolegama iz 14 europskih zemalja, potiče njihov razvoj pružanjem kontinuiranih edukacija i mogućnošću napredovanja. Sve navedeno nudimo jer želimo biti tvoj Prvi izbor pri zapošljavanju! Želiš biti dio našeg tima? Prijavi se!

- Kreiranje mjesečnih izvještaja voznog parka
- Prikupljanje podataka o utrošku goriva i prijeđenoj kilometraži
- Vođenje evidencijskih servisnih intervala, registracija vozila, izmjene guma, atestiranje protupožarnih aparata
- Vođenje evidencije radnih naloga za održavanje i razduživanje dijelova i ostale robe
- Vođenje evidencije o karticama goriva i ENC uređajima
- Organiziranje održavanja voznog parka domicilne poslovne jedinice
- Naručivanje dijelova i suradnja sa nabavnim sektorom
- Implementacija novih standarda u održavanju prema uvjetima Arriva Grupacije

Vrsta posla: rad na određeno vrijeme (s mogučnošću produžetka na neodređeno)
Posebne pogodnosti:
- Sigurna i redovna primanja
- Bonusi u skladu s pravilnicima o radu (nagrada za Božić, Uskrs, regres za godišnji odmor…)
- Sigurnost zaposlenja u tvrtki s dugom tradicijom i prepoznatljivim brendom
- Dinamično okruženje europske tvrtke
- Mogućnost daljnjeg profesionalnog razvoja
- Naknada za troškove prijevoza

Vrsta posla: rad na određeno vrijeme (s mogućnosšću produžetka na neodređeno
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Idealan kandidat
- VŠS/VSS strojarstva, prometa ili elektrotehnike
- Položen vozački ispit (B kategorija)
- Aktivno znanje engleskog jezika u govoru i pismu (B1)
- Aktivno korištenje računala (Word, Excel, Outlook, Internet)
- 1 godina radnog iskustva u struci odnosno na sličnim poslovima (nije uvjet)

Što očekujemo?
- Profesionalnost
- Preciznost, odgovornost i točnost
- Prilagodljivost, komunikativnost
- Sklonost timskom radu
- Srdačnost prema suradnicima
- Motiviranost u radu
- Želju za novim znanjem

Ako si se prepoznao/la u ovom poslu i želiš postati dio Arriva tima, molimo da nam svoj životopis i molbu pošalješ putem Brze prijave ili na:
Autotrans d.d.
Služba kadrovskih i općih poslova (ured 20)
Škurinjska cesta 2a
51 000 Rijeka
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina