Stručni suradnik u odjelu nabave (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
12.03.2017.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Od 2002. godine smo prisutni tržištu te smo se profilirali kao najbolji hrvatski modni brand za suvremene i moderne muškarce. Naši kupci su uspješni i samopouzdani muškarci, koji u Galileo odjeći izgledaju moderno i elegantno. Možda odijelo nije ono što čini čovjeka, ali lijepo odijelo sigurno neće proći neopaženo.

Dio smo Victus Group-e, domaće grupacije koja više od 14 godina izvrsno posluje i dalje kontinuirano raste.

Spremni smo ulagati u razvoj mladih, perspektivnih djelatnika, koje dugoročno vidimo kao ključne članove tima, te tražimo takve kandidate za poziciju:

Što ćete raditi?

• Pod stručnim vodstvom, sudjelovat ćete u procesima:
o izrade sezonskog budžeta
o izrade sezonskog plana nabave
o plasiranja narudžbi i praćenja rokova isporuke
o praćenja potreba i zaliha maloprodaje
o šifriranja robe i unošenja artikala u softver
o razrade cjenovnih kategorija i definiranja politike cijena
o izrade izvještaja sukladno potrebama
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Želimo osobu sljedećih karakteristika:
• Magistar tekstilne tehnologije i inženjerstva
• zadovoljeni uvjeti za korištenje mjere Stručno osposobljavanje za rad bez zasnivanja radnog odnosa
• visoka razina odgovornosti i samoinicijative
• izražene organizacijske vještine
• izražene komunikacijske i interpersonalne vještine
• kompjuterska pismenost (MS Office)

Što Vam možemo ponuditi?
• rad u uspješnoj tvrtki
• kontinuiranu mogućnost razvoja
• motivirane mentore, spremne na prijenos znanja
• dodatnu stimulaciju ovisno o trudu i rezultatima rada
• zasnivanje radnog odnosa po isteku mjere, sukladno ocjeni mentora

Prijavite se na oglas putem linka za prijavu, zaključno s 12.03.2017.
Povratnu informaciju o selekcijskom procesu dobit će samo oni kandidati koji budu pozvani na selekcijski razgovor.
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Poznavanje rada na računalu:
dobro