Stručni suradnik u obradi ugovora zdravstvenih osiguranja (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
16.05.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Merkur osiguranje d.d. posluje u Republici Hrvatskoj od 1996. godine. Društvo je osnovano od strane Merkur Versicherung AG iz Graza, najstarijeg austrijskog i prvog europskog privatnog zdravstvenog osiguravatelja utemeljenog još 1798. godine, koji već više od 200 godina prati zamisao kvalitetne skrbi o svojim osiguranicima.
Merkur najbolje osigurava život, zdravlje i imovinu. Inovativna, kvalitetna i prepoznatljiva paleta Merkurovih programa osiguranja, skrbi o pojedincu i njegovoj obitelji u svim životnim situacijama.

Radi širenja poslovanja Merkur osiguranje d.d. raspisuje natječaj za Zagreb
za radno mjesto

STRUČNI SURADNIK U OBRADI UGOVORA ZDRAVSTVENIH OSIGURANJE (m/ž)

Odgovornosti:
• za savjesno i temeljito obavljanje poslova prijema i obrade ponuda zdravstvenog i putnog zdravstvenog osiguranja
• za točnu i pravovremenu obradu postojećeg portfelja zdravstvenog osiguranja.
• za provođenje složenijih promjena po ugovorima sve do isteka ugovora o osiguranju
• za razvoj proizvoda kroz sudjelovanje u projektima iz područja zdravstvenog osiguranja
• za kvalitetnu i promptnu podršku prodaji i klijentima kao i drugim suradnicima u odjelu
• za urednu i profesionalnu pisanu i usmenu komunikaciju s klijentima i partnerima
• za stalno usavršavanje stručnosti u svom području rada
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Potrebni uvjeti:
• srednja/viša stručna sprema, ekonomski/upravni smjer
• 2 godine iskustva na istim ili sličnim poslovima
• sposobnosti dobre organiziranosti, fleksibilnosti i brzog usvajanja promjena i novih znanja
• osobine savjesnosti, odgovornosti, stabilnosti
• znanje engleskog jezika u govoru i pismu
• aktivno znanje rada na računalu, MS Office
• poznavanje djelatnosti osiguranja i osigurateljnih proizvoda
• dobre komunikacijske vještine
• usmjerenost na klijenta, na ciljeve i na timski rad
• motiviranost
• proaktivan rad na postojećim i novim rješenjima u okviru svog posla
• iskazivanje inicijative na svim razinama svog posla

Nudimo Vam:

• rad na određeno vrijeme s mogućnošću produljenja ugovora
• stabilnu i poticajnu poslovnu okolinu
• mogućnost dodatne edukacije i usavršavanja

Ukoliko udovoljavate navedenim uvjetima, Vašu zamolbu sa životopisom pošaljite nam najkasnije do 16.05.2016. na e-mail adresu: [email protected]
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
dvije godine