Stručni suradnik u mobilnom timu (m/ž)

Mjesto rada:
Lekenik i Sisačko moslavačka županija
Rok prijave:
14.11.2018.

SOS DJEČJE SELO HRVATSKA

objavljuje natječaj za poziciju

STRUČNI SURADNIK U MOBILNOM TIMU (M/Ž)
(Stručno osposobljavanje za rad bez zasnivanja radnog odnosa)

Mjesto rada: Lekenik i Sisačko moslavačka županija

Opis posla:
  • Pružanje podrške obiteljima u riziku
  • Psihosocijalni rad s obiteljima u njihovom domu/terenski rad
  • Provođenje individualnog i grupnog rada s djecom, mladima, odraslima
  • Vođenje dokumentacije vezane uz rad s korisnicima
  • Sudjelovanje u pisanju i osmišljavanju preventivnih projekata
  • Sudjelovanje na aktivnostima preventivnih projekata
  • Uspostavljanje suradnje s dionicima lokalne zajednice
Uvjeti:
  • Diplomirani psiholog/inja, socijalni radnik/ica, socijalni pedagog/inja
  • Ispunjavanje uvjeta propisanih od strane HZZ-a za mjeru poticaja za zapošljavanje
  • Aktivno znanje engleskog jezika u govoru i pismu
  • Napredno poznavanje MS Office paketa
  • Aktivan vozač (B kategorija)
Od kandidata očekujemo:
  • Razvijene komunikacijske i socijalne vještine
  • Usmjerenost na timski rad
  • Odgovornost i ustrajnost
  • Pro-aktivnost i fleksibilnost
  • Profesionalan i odgovoran odnos prema radu
  • Spremnost na učenje i usavršavanje

Natječaj je otvoren do 14.11.2018.

Molimo Vas da životopis i motivacijsko pismo pošaljete na e-mail adresu [email protected] uz obaveznu naznaku pozicije za koju se prijavljujete (Za natječaj – STRUČNI SURADNIK U MOBILNOM TIMU)