Stručni suradnik u DMC / turističkoj agenciji Der Touristik-a (m/ž)

Mjesto rada:
Pula
Rok prijave:
30.03.2019.

Destination Touristic Services d.o.o. turistička agencija - "destination touristic services" is owned by DER Touristik, the second largest travel group in Germany with the buying power of the tour operators DERTOUR, JAHN REISEN, ITS, MEIER’S WELTREISEN, ADAC Reisen and TRAVELIX. Even though the company works closely with the above mentioned tour operators, destination touristic services is an independent incoming agency offering its services to various third party tour operators. In addition, the company provides a constantly growing range of products to numerous clients from its expanding bed bank.

Traži se stručni suradnik (m/ž) za administrativni te terenski rad u DMC/turističkoj agenciji koncerna Der Touristik za Hrvatsku, s radnim mjestom u Puli.

Mjesto rada: Pula

Opis posla:
  • komunikacija s klijentima i briga o klijentima
  • komunikacija s poslovnim suradnicima
  • izrada ponuda, računa, ugovora
  • administrativni poslovi u različitim turističkim aplikacijama i sistemima
  • Microsoft Office, Internet, društvene mreže
  • svi ostali potrebni poslovi prema nalogu poslodavca
  • mogući početak rada je 15.4.
Uvjeti:
  • radno iskustvo u turizmu
  • napredno znanje njemačkog jezika (molim navesti od A1 do C2 razinu znanja jezika)
  • poželjno je i dobro znanje engleskog jezika (molim navesti od A1 do C2 razinu znanja jezika)
  • poznavanje rada na računalu (poželjno poznavanje rada u rezervacijskim sistemima)
  • vozačka dozvola B kategorije i vlastito prijevozno sredstvo
  • stručna sprema: SSS
  • potrebne godine iskustva: 0-2
  • jezici: Njemački (NAPREDNO), Engleski (napredno)
  • vještine: Word, Excel, Outlook, Internet
Što nudimo?
  • ugovor na određeno vrijeme od 6 mjeseci, s eventualnom mogućnošću ugovora na neodređeno
  • ugodna radna atmosfera
  • mogućnost napredovanja
  • službeni mobitel i prijenosno računalo
  • vrsta zaposlenja: Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos
  • napomena: Podržavamo zapošljavanje osoba s invaliditetom
  • napomena: Podržavamo zapošljavanje stranih radnika

Molimo sve kandidate da uz zamolbu dostave i CV sa slikom te da navedu očekivana primanja za navedeno radno mjesto.