Stručni suradnik (m/ž)

Mjesto rada:
Kerestinec
Rok prijave:
31.01.2017.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Osnovan 1937. godine, Mapei je danas vodeći svjetski proizvođač materijala za pripremu podloga i postavu završnih obloga, te jedan od vodećih proizvođača kemijskih proizvoda u graditeljstvu. Mapei Grupa danas ima 81 podružnicu te 70 proizvodnih pogona na 5 kontinenata u 32 zemlje.
U svrhu daljnjeg širenja svog poslovanja tražimo motivirane osobe za rad na poziciji:

- 1 pozicija

Mjesto rada: sjedište Poslodavca: Kerestinec

Ključne odgovornosti:
‐ Stručna pomoć i podrška svim ciljnim skupinama uključenim u procese od projektiranja do izvođenja radova u visoko i niskogradnji, novogradnji i sanacijama, pri odabiru proizvoda i rješenja (sanacije i ojačanje zidanih, uključivo povijesnih, i betonskih konstrukcija, fasadni toplinski sustavi, zaštitni i dekorativni premazi, tunelogradnja)
‐ Stručna pomoć i podrška kod ugradnje proizvoda i sustava na gradilištima
‐ Održavanje i unapređivanje odnosa s postojećim partnerima kao i pronalazak novih u svrhu povećanja broja korisnika proizvoda i rješenja Poslodavca na području djelovanja
‐ Izrada tehnoloških rješenja na osnovu pregleda objekta, uvida u projekte i troškovnike ili dobivenog upita od bilo koje ciljne skupine
‐ Izrada troškovničkih stavki
‐ Podrška arhitektima i projektantima kod izrade troškovničkih stavki i CAD detalja
‐ Kontinuirano praćenje razvoja projekata kroz svakodnevnu komunikaciju sa svim ciljnim skupinama
‐ Organizacija, priprema i izvođenje stručnih prezentacija
‐ Edukacija i pomoć regionalnim stručnim suradnicima i prodajno-tehničkim suradnicima iz ostalih dijelova Hrvatske u izradi i davanju tehnoloških rješenja
‐ Održavanje kontakata i poslovne suradnje s institucijama, strukovnim udruženjima, zavodima, institutima, konzervatorskim odjelima te sveučilištima na području djelovanja radnika
‐ Praćenje i analiza tržišta graditeljstva
‐ Prikupljanje informacija o konkurenciji u segmentu linija proizvoda za koje je radnik zadužen
‐ Pisanje stručnih članaka za glasilo Poslodavca i ostala stručna glasila i literaturu
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Od vas očekujemo:
- VŠS/VSS građevinskog smjera
- Višegodišnje iskustvo na poslovima vezanim uz građevinarstvo
- Visok stupanj odgovornosti, samostalnosti i inicijative u radu
- Organizacijske, komunikacijske i prezentacijske vještine
- Aktivno korištenje engleskog jezika u govoru i pismu
- Znanje rada u MS Office paketu i AutoCAD-u
- Vozačka dozvola B kategorije
- Spremnost na česta putovanja

Nudimo vam:
- Rad i profesionalni razvoj u multinacionalnoj kompaniji
- Stalno stručno usavršavanje
- Dinamičan posao u stimulativnom okruženju
- Poticajna primanja

Želite li biti dio uspješnog tima koji prepoznaje važnost svojih zaposlenika i raditi u poticajnom okruženju, a pritom udovoljavate navedenim uvjetima, prijavite se BRZOM PRIJAVOM. Natječaj je otvoren 31.1.2017.
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro