Stručni suradnik (m/ž)

Mjesto rada:
Zadar, Split, Zagreb
Rok prijave:
29.01.2015.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Stručni suradnik (arhitekt/ inženjer građevine/inženjer elektrotehnike) za prikupljanje i izradu dokumentacije za energetsko certificiranje i energetsku obnovu, obradu dokumentacije za legalizaciju, izradu glavnih projekata za građevine visokogradnje, izrada elaborata etažiranja
Posebne pogodnosti:
Službeni mobitel, laptop, fleksibilno radno vrijeme.
rad na određeno vrijeme, honorarni posao / freelance, praksa

Znanja i kvalifikacije:
Poznavanje rada u programu za energetsko certificiranje
Poznavanje rada u AutoCadu i Office.
Vozačka dozvola B kategorija
Rad u nekom od programa za 3D vizualizaciju

Radno iskustvo 6-12 mj na poslovima iz struke.
Stručna sprema: SSS, prvostupnik arhitekture ili graditeljstva

Prijava isključivo putem e-maila [email protected]
Razmatrati ćemo samo prijave koje odgovaraju navedenim uvjetima!
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
dobro