Stručni suradnik (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb, Rijeka
Rok prijave:
07.09.2014.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Alkaloid d.o.o. za promet na veliko lijekovima i pomoćnim ljekovitim sredstvima, Zagreb, Ulica grada Vukovara 226F, traži osobu na neodređeno vrijeme, uz probni rad od 6 mjeseci, za radno mjesto
STRUČNI SURADNIK (m/ž)
1 stručni suradnik sa sjedištem u Zagrebu
1 stručni suradnik sa sjedištem u Rijeci

Poslovi Stručnog suradnika su:
- svakodnevni rad na terenu sa liječnicima opće prakse i specijslistima sukladno marketinškim planovima
- promoviranje lijekova u ambulantama opće prakse, specijalističkim ambulantama, bolnicama i ljekarnama
- sudjelovanje na kongresima i stručnim skupovima te prezentacija lijekova

Svoju zamolbu i životopis, molim dostavite do 07.09.2014. na adresu Alkaloid d.o.o. 10000 Zagreb, Ulica grada Vukovara 226F ili putem e-maila na [email protected]
Posebne pogodnosti:
Nudimo:
- rad u motivirajućoj okolini uz adekvatnu nagradu za rad i postignute rezultate
- službeno vozilo
- mogućnost dodatnog usavršavanja

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti za radno mjesto Stručnog suradnika su:
- VSS doktor medicine, magistar farmacije, doktor stomatologije ili doktor veterine
- valjana vozačka dozvola B kategorije
- poznavanje osnove rada na računalu

Poželjne vještine i osobine
- komunikativnost, samostalnost u radu i spremnost na timski rad
- orijentiranost na rezultate
- predanost radu