Stolar / Carpenter (m/f)

Mjesto rada:
Norveška
Rok prijave:
30.09.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
DK Recruitment service je međunarodna agencija za regrutaciju koja djeluje u cijeloj Europskoj uniji. Tvrtka je osnovana 2007. godine. Od 2007. godine zaposlili smo više od 8000 kvalificiranog osoblja diljem Europe. Naša tvrtka je aktivna u sljedećim djelatnostima: građevinarstvo, industrija, proizvodnja hrane, zdravstvo, hotelsko-ugostiteljska te djelatnosti distribucije i logistike.

Stolari - Norveška (izgradnja drvenih kuća i/ili radovi na oplatama)

Tražimo iskusne tesare za rad na različitim velikim projektima u Norveškoj. Trenutno smo u potrazi za sljedećim vrstama tesara:
* stolar, koji ima iskustva s izgradnjom drvenih kuća, polaganjem drvenih podova, popravljanjem prozora i vrata i gipsanim pločama. Rad se obavlja na različitim gradilištima u Norveškoj. Glavni posao je izgradnja drvenih kuća, stanova, vikendica i upravnih zgrada.

Opis posla:
- Pokrivanje krovova
- Izrada drvenih konstrukcija
- Unutarnji radovi: polaganje drvenih podova, pokrivanje i/ili izrada stepenica, učvršćivanje prozora i vrata
* stolar, koji ima iskustva u radovima na oplatama - PERI, Doka i SATECO. Rad se obavlja na različitim velikim projektima na različitim lokacijama u Norveškoj. Konstrukcije su velike admin građevine, industrijske zgrade i obiteljske kuće.

Opis posla:
- radovi montaže pomoću oplata tipa PERI, Doka i SATECO
- vezanja željeza

DK Recruitment Services in an international recruitment agency which operates in the whole European Union. The company was established in 2007. Since 2007 we place more than 8000 qualified personnel Europe wide. Our company is active in construction, industry, food production, healthcare, hotel-catering and distribution-logistics sectors.

Carpenters - Norway (construction of wooden houses a/o shuttering works)

We are looking for experienced carpenters who will be working on different large projects in Norway. At the moment we are looking for the following type of carpenters: * Carpenters, who have experience with construction of wooden houses, laying of wooden floors, fixing windows and doors and plasterboardings. The work is done in different construction sites in Norway. The main work is to build wooden houses, apartments, weekend houses and administrative buildings.

Job description:
- Covering of roofs
- Making wooden constructions
- Interiors works: laying of wooden floors, covering a/o producing of stairs, fixing of windows and doors * Carpenters, who have experience with shuttering works – formworks as PERI, DOKA and SATECO.

The work is done on different huge project in different locations of Norway. The constructions are large admin buildings, industrial buildings and family houses.

- shuttering works
- using formworks as PERI, DOKA and SATECO
- iron binding
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:
Država:
Norveška

Znanja i kvalifikacije:
Više informacija:
- potrebno je dobro poznavanje engleskog jezika
- Iskustvo rada u inozemstvu je velika prednost
- Svi kandidati moraju znati čitati tehničku dokumentaciju
- Garantiramo najmanje 37,5 sati tjedno
- dugoročni posao

Dodatne pogodnosti:
- Satnica je 176 NOK (bruto)
- Mjesečna plaća 28 160 NOK (oko 3200 eura)
- Dodatak za putovanje
- Radni tjedan: min 37,5 sati + prekovremeni
- Plaća svaka 2 tjedna
- Prekovremeni plaćeni dodatno (obično 1,5x)
- Ugovor za neodređeno vrijeme (probni period 3 mjeseca)
- Radna odjeća i alati osigurani su od strane poslodavca
- Smještaj osiguran od strane poslodavca (250EUR za 2 tjedna )
- Pomoć za prijavu i otvaranje bankovnog računa
- Mogućnost učenja norveškog jezika

Zahtjevi:
- Dobro poznavanje engleskog jezika
- Najmanje 3 godine radnog iskustva sa sličnim poslovima
- Fleksibilnost
- Odgovornost
- Dobro zdravstveno stanje
- Spremnost na rad u inozemstvu za duže vrijeme

Informacije o postupku zapošljavanja:
U slučaju interesa pošaljite nam sljedeće:
* Detaljan CV na engleskom jeziku
* Poželjna fotografija (idealno u radnom okruženju)
* Svi certifikati povezani sa radnim iskustvom
* Pisma preporuke prethodnih poslodavaca za posljednjih nekoliko godina (vrlo je važno da možete dokumentirati najmanje 3 godine iskustva s pisanim referencama ako ste završili školovanje za stolara. U slučaju da niste stolar po struci potrebno je dokumentirati najmanje 5 godina iskustva s pisanim referencama.)

Možete nas kontaktirati putem e-maila: [email protected], putem telefona na +421 47 56 22 620, +421 910 98 30 36, +421 910 901 936.
Naš web je www.dkrs.sk. Možete i pratite nas na Facebooku: DK Recruitment Services

More information:
- Good knowledge of English language is necessary
- Experiences from abroad are a big advantage
- All candidates must be able to read technical documentation
- We guarantee a minimum of 37,5 hours per week
- Long term job Other advantages:
- Hourly rate is 176 NOK (Gross)
- Monthly salary 28 160 NOK (cca 3200 EUR)
- Travel allowance
- Working week: min 37,5 hours + overtimes
- Salary every 2 weeks
- Overtimes paid extra (usually 1,5x)
- Work contract for unlimited period (trial period 3 months)
- Work clothes and tools are provided by the employer
- Accommodation is provided by the employer (250 EUR for 2 weeks)
- Help with registrations and bank accounts
- Possibility to learn Norwegian language

Requirements:
- Good knowledge of English language
- At least 3 years of experience with similar work
- Flexibility
- Responsibility
- Good health status
- Willing to work abroad for longer time

Information about the interview procedure:
In case of interest please send us the following:
* Detailed CV in English language
* Photo (ideally from work)
* All certificates connected with your work experiences
* Reference letters from your previous employers for the last years (It’s very important that you can document at least 3 years of experience with written references if you studied as carpenter.

If you don’t have a carpenter school you need to document at least 5 years of experience with written references.

You can contact us by email: [email protected], by phone on +421 47 56 22 620, +421 910 98 30 36, +421 910 901 936. Our web is www.dkrs.sk . You can also follow us on Facebook: DK Recruitment Services
Strani jezik:
engleski
Potrebno radno iskustvo:
tri godine