Spremač (ž/m)

Mjesto rada:
Pula, Poreč, otok Krk
Rok prijave:
31.03.2015.

O poslu

Opis radnog mjesta:
FINA gotovinski servisi vodeća je tvrtka u Hrvatskoj specijalizirana za pružanje usluga korporativne sigurnosti. Našim klijentima nudimo uslugu sigurnosnog prijevoza gotovine, zlata i drugih vrijednosti, obradu gotovog novca i pohranu vrijednosti u sigurnosne trezore, tjelesnu i tehničku zaštitu objekata i osoba, usluge facility managementa, hrane i pića pa sve do opskrbe potrošnim bankarskim materijalima. Snagu nam daju vrijedni i motivirani zaposlenici zahvaljujući kojima je Fina GS 2014. godine uvrštena među 500 najboljih tvrtki u Hrvatskoj po stvaranju nove vrijednosti. Trenutno Fina GS zapošljava 700 djelatnika, a za pojačanje tima tražimo:

ozbiljne, odgovorne i motivirane osobe za radno mjesto:

SPREMAČ (ž/m)

Mjesto obavljanja posla: Pula, Poreč, otok Krk

Kao članu našeg tima Vaš zadatak bit će:
• čišćenje apartmana, hotela, kampova
• čišćenje podnih obloga
• čišćenje i dezinfekcija sanitarnih prostorija
• pranje staklenih površina
• distribucija potrošnog materijala po sanitarnim prostorijama
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Od svih naših kandidata očekujemo:
• NSS / SSS
• urednost
• pedantnost
• spremnost za rad u smjenama
• potvrda o nekažnjavanju

Nudimo Vam dinamično radno okruženje i mogućnost daljnjeg profesionalnog usavršavanja.

Pozivamo sve zainteresirane kandidate koji ispunjavaju navedene uvjete da svoju zamolbu i životopis pošalju putem linkova za prijavu ili poštom na adresu FINA gotovinski servisi d.o.o., Radnička cesta 182, 10 000 Zagreb te na e-mail adresu: [email protected].

Sve daljnje informacije možete saznati telefonski na broj telefona: 01 641 9000.

Svi kandidati zainteresirani za rad u Puli i Poreču također se mogu javiti na natječaj osobno u našoj podružnici u Puli na adresi Giardini 5, Pula (broj telefona: 099 305 8293). Kandidati zainteresirani za rad na otoku Krku mogu se i osobno javiti u našu podružnicu u Rijeci na adresi F. Kurelca 8 u Rijeci (broj telefona: 01 641 9018).
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola