Specijalista nabave (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
26.01.2017.

O poslu

Opis radnog mjesta:
METRO Cash & Carry Hrvatska kao dio METRO Grupe, jedan je od najuspješnijih veleprodajnih lanaca u svijetu, prisutan u 25 zemalja Europe i Azije, s više od 749 veleprodajnih centara i više od 112.000 zaposlenih. U Hrvatskoj smo prisutni od 2001. s otvorenih 9 veleprodajnih centara, u Zagrebu, Rijeci, Zadru, Splitu, Osijeku, Varaždinu, Puli i Poreču.
Želiš li svoju karijeru razvijati u dinamičnom okruženju, pozivamo te da nam se pridružiš na radnom mjestu:

Specijalist nabave
za kategoriju ribe (m/ž), Zagreb

Na ovom radnom mjestu bit ćeš zadužen za razvoj i implementaciju strategije kategorije, brinut ćes se o suradnji s dobavljačima i artiklima, kao i voditi svu potrebnu administraciju.

Tvoji zadaci će biti:
• Razvoj i implementacija strategije kategorije
• Redovna komunikacija s postojećim i pronalazak novih dobavljača
• Pružanje podrške voditelju kategorije u pripremi i provedbi pregovora s dobavljačima
• Unos podataka u informatički sustav (dobavljači, artikli i promotivne aktivnosti)
• Praćenje razvoja kategorije u pogledu cijena, promocija, asortimana, kvalitete proizvoda i daljnjeg planiranja plasiranja proizvoda na polici
• Pregovaranje s dobavljačima
• Priprema i koordinacija marketinških aktivnosti za svoje područje nabave
• Izvršenje zadataka u zadanom roku
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Od našeg budućeg zaposlenika očekujemo:
• VSS (Ekonomski fakultet – Marketing ili poslovna ekonomija)
• Minimalno 2 godine iskustva (prednost radno iskustvo kao asistent rukovoditelja nabave),
• Poznavanje proizvoda, tržišnih trendova, konkurencije i strategije kompanije
• Rad u timu
• Razvijene komunikacijske vještine
• Poznavanje MS Office paketa (naglasak na Excel)
• Poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
dvije godine