Specijalist za odnose s kupcima (upravljanje cijenama promocija) (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
03.03.2017.

O poslu

Opis radnog mjesta:
METRO Cash & Carry Hrvatska kao dio METRO Grupe, jedan je od najuspješnijih veleprodajnih lanaca u svijetu, prisutan u 25 zemalja Europe i Azije, s više od 749 veleprodajnih centara i više od 112.000 zaposlenih. U Hrvatskoj smo prisutni od 2001. s otvorenih 9 veleprodajnih centara, u Zagrebu, Rijeci, Zadru, Splitu, Osijeku, Varaždinu, Puli i Poreču.

Želiš li svoju karijeru razvijati u dinamičnom okruženju, pozivamo Te da nam se pridružiš na radnom mjestu:

Specijalist za odnose s kupcima (upravljanje cijenama promocija)

Na ovom radnom mjestu bit ćeš analitička i proceduralna podrška u provođenju planski dogovorenih ciljeva radi povećanja broja kupaca kao i povećanja i praćenja kontrole prometa.
Tvoji zadaci će biti:
• Vodi implementaciju i praćenje strategije cijena
• Redovita izrada analiza utjecaja prodaje i dobiti
• Implementacija nacionalne strategije cijena za CORE i LONG-TAIL asortiman
• Predlaže indekse cijena te redovnu analizu utjecaja dobiti i prodaje za lokalnu košaricu i sezonski asortiman
• Sugerira lokalne i nacionalne konkurente u cijenama te redovito prati njihove promjene cijena
• Mjeri percepciju cijena
• Izrada alata i izvještaja za analizu
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Od našeg budućeg zaposlenika očekujemo:
• Završeni fakultet (po mogućnosti ekonomski fakultet)
• Najmanje 5 godina radnog iskustva u odnosima s kupcima unutar FMCG sektora ili prodaji
• Izvrsna stručnost u marketingu i komunikaciji s kupcima
• Osnovno poznavanje potreba različitih grupa kupaca
• Iznimne komunikacijske i prezentacijske sposobnosti
• Sklonost ka timskom radu
• Komercijalna orijentacija
• Analitičke vještine u standardnim softverima i statističkim alatima
• Napredno korištenje engleskog jezika u govoru i pismu,
• Napredna kompjutorska pismenost i rad s MS Office aplikacijama
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
pet godina