Specijalist za grupu proizvoda - sigurnosna softverska rješenja (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
05.11.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
M SAN Grupa d.d. najveća je privatna IT tvrtka u Adriatic regiji, kojoj je glavna djelatnost distribucija računalnog hardvera, softvera, potrošačke elektronike i igračaka.

Cijenimo entuzijazam i zalaganje, potičemo svakog pojedinca da pokaže svoje sposobnosti i potencijal usmjeren prema ostvarenju poslovnog uspjeha, te nagrađujemo dobre rezultate.
Ukoliko želite postati dio našeg tima, nudimo Vam priliku..

SPECIJALIST ZA GRUPU PROIZVODA – SIGURNOSNA SOFTVERSKA RJEŠENJA (m/ž)
- Zagreb

…zadužen je za praćenje prilika, kreiranje rješenja u suradnji s našim partnerima i komercijalnu realizaciju u enterprise segmentu našeg portfelja.

Ključna zaduženja:
• Operativna provedba svih tržišnih aktivnosti
• Razvoj i širenje regionalne mreže partnera
• Širenje prodajne mreže i razvoj novih distribucija
• Dogovaranje uvjeta s partnerima
• Odrađivanje procesa u lancu nabave
• Praćenje realizacije i tržišnih trendova s ciljem pravovremene provedbe aktivnosti
• Upravljanje i podrška projektima
• I ono najvažnije – komercijalni rezultati.
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Što očekujemo od Vas?
• Najmanje VŠS (eq. 180 ECTS) tehničkog usmjerenja
• Poznavanje softverskih tehnologija i rješenja svjetskih proizvođača
• Iskustvo u branši i poznavanje tržišta u Hrvatskoj i regiji
o Iskustvo u distribuciji i prodaji SW – prednost
• Aktivno se služite engleskim jezikom
• Posjedujete vozačku dozvolu B kategorije
• Prilagodljivi ste i proaktivni u pristupu poslu i ostvarenju ciljeva
• Imate razvijene analitičke sposobnosti
• Imate odlične komunikacijske i pregovaračke vještine

Nudimo Vam priliku za razvoj karijere i ostvarenje uspješnih rezultata u poslovnom okruženju koje se kontinuirano mijenja i prilagođava tržišnim uvjetima, te mogućnost daljnjeg napredovanja uz osobno i profesionalno usavršavanje. Vaš uspjeh je ograničen isključivo Vašom sposobnošću, kapacitetom i ustrajnošću.
Ukoliko ste se prepoznali u prethodno navedenome i želite postati dio našeg uspješnog tima, preostaje Vam još samo da se prijavite do 5. studenog 2016.

Link za prijavu
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
napredno