Specijalist za grupu proizvoda - hardware (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
07.09.2014.

O poslu

Opis radnog mjesta:
U prethodnom smo desetljeću, vođeni jasnom vizijom i strategijom, od male tvrtke postali regionalni lider u distribuciji proizvoda suvremenih tehnologija i izrasli u vodećeg distributera na području Jugoistočne Europe.
Ukoliko želite postati dio našeg uspješnog tima, u dinamičnom i zahtjevnom poslovnom okruženju, pridružite nam se kao

Specijalist za grupu proizvoda – hardware (m/ž), - Zagreb -

...koji operativno provodi sve tržišne aktivnosti vezane za grupu proizvoda iz našeg portfelja s ciljem povećanja uspješnosti poslovanja, koordinira procese u lancu nabave, prati realizaciju i tržišne trendove te je primarno odgovoran za prodajne rezultate
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Što očekujemo od vas?

- VSS tehničkog usmjerenja (FOI, FER, TVZ)
- poznavanje hardverskih tehnologija i rješenja svjetskih proizvođača
- iskustvo u branši i poznavanje tržišta u Hrvatskoj i regiji
- aktivno služenje engleskim jezikom
- vozačka dozvola B kategorije
- prilagodljivost i proaktivnost u pristupu poslu i ostvarenju ciljeva
- odlično razvijene prezentacijske vještine, ustrajnost i analitičnost

Nudimo vam priliku za daljnji razvoj vaše karijere i ostvarenje uspješnih rezultata u poslovnom okruženju koje se kontinuirano mijenja i prilagođava tržišnim uvjetima, stimulativna primanja (ovisna o osobnim rezultatima i uspješnosti poslovanja), te mogućnost daljnjeg napredovanja uz osobno i profesionalno usavršavanje.

Ako nam se želite pridružiti, molimo Vas pošaljite svoju prijavu i životopis putem linka za brzu prijavu, najkasnije do 07.9.2014. godine.
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B