Specijalist za baze podataka (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
31.01.2017.

O poslu

Opis radnog mjesta:
DEKRA za privremeno zapošljavanje d.o.o. za svog klijenta, uspješnu internacionalnu kompaniju traži motiviranu i odgovornu osobu za rad na poziciji:

Mjesto rada: Zagreb

ODGOVORNOSTI:
• osigurava kvalitetu i dostupnost informacija o proizvodima
• upravlja s lokalnom / međunarodnom bazom podataka o proizvodima osiguravajući dostupnost i pouzdanost informacija o proizvodima
• redovito ažurira informacije o proizvodima
• blisko surađuje s odjelom nabave radi kontiuniranog poboljšanja kvalitete informacija u bazi podataka
• upozorava druge odjele u slučaju nastalih pogrešaka u bazi podataka te radi na otklanjanju istih
• doprinosi poboljšanju procesa u poslovnim jedinicama
• pomaže u implementaciji novog programa baze podataka
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
UVJETI:
- VSS ekonomskog ili informatičkog usmjerenja
- 1 godina radnog iskustva (uključujući i konkretno iskustvo za vrijeme studiranja)
- izvrsno poznavanje engleskog jezika
- napredno znanje rada na računalu (MS Office)
- analitičko i sistematično razmišljanje
- prednost poznavanje rada u SAP MM-u
NUDIMO:
• dinamično okruženje
• mogućnost učenja i usavršavanja
• ugovor u trajanju od godinu dana
Svoju prijavu sa životopisom na hrvatskom i engleskom jeziku molimo pošaljite do 31.01. putem brze prijave
DEKRA za privremeno zapošljavanje d.o.o.
Horvatova 82/6, 10 000 Zagreb
www.dekra.hr/hrv

Napomena: Samo kandidati užeg izbora bit će kontaktirani, ostale prijave pohranjujemo u DEKRA bazu kandidata.
Zahvaljujemo na razumijevanju.
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina