Specijalist za automatizaciju industrijskih postrojenja (m/ž)

Mjesto rada:
Istarska županija
Rok prijave:
27.10.2014.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Za Klijenta, vodeću tvrtku
u svojoj industriji,
tražimo kandidate za poziciju:

- Istarska županija -

Posao uključuje puštanje u pogon automatizacije industrijskih postrojenja.
Posebne pogodnosti:
Što nudimo:
- Rad na projektima u inozemstvu
- Mogućnost kontinuiranog usavršavanja
- Izazovan, dinamičan i zanimljiv posao
- Izrazito stimulativna primanja
- Rad u timu
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Potrebne vještine:
- Programiranja PLC-a (Siemens (TDC/PCS7/S5/S7), ABB (PB800), Control Logix (RXLogix 5000), CodeSys, PILZ) i SCADA sistema (Win CC, Intouch, RSView32. IFix)
- Puštanje u pogon elektromotornih pogona (Siemens (Drive Monitor), ABB (Drive Window))
- Poznavanje rada u željezarama (Metlshop, Contiunuos casting machines, Cold/Hot flat mills, Stacker Mills, Reheating furnaces, Rolling Mils, Finishing areas, Water treatment plants itd.)

Opći uvjeti:
- Radno iskustvo od najmanje 4 godine na istim ili sličnim poslovima
- Tehnički smjer: VŠS ili VSS
- Poznavanje engleskog jezika
- Izvrsno poznavanje MS Office paketa
- Vozačka dozvola B kategorije

Ako smatrate da odgovarate uvjetima natječaja pošaljite nam svoj životopis putem linka za prijavu do 27.10.2014. Veselimo se susretu s Vama!

Samo kandidati koji uđu u uži izbor će biti kontaktirani!

MANPOWER SAVJETOVANJE d.o.o. za posredovanje pri zapošljavanju, Iblerov trg 9/III, 10 000 Zagreb; tel: 01/5565700; fax: 01/5565701, ima dozvolu Ministarstva gospodarstva, rada i poduzetništva za obavljanje djelatnosti posredovanja, KLASA: UP/I-102-02/09-04/26 UBROJ: 526-08-02-03/2-09-8.
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Strani jezik:
engleski
Potrebno radno iskustvo:
četiri godine