Specijalist/-ica za programsku podršku

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
18.12.2014.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Kao jedna od najuspješnijih financijskih grupacija, UniCredit raste u istinski međunarodnom okruženju. Poslujemo u 50 zemalja i dajemo priliku za rast i razvoj osobama koji dijele naš entuzijazam prema neprestanoj gradnji na našim lokalnim korijenima i snažnom europskom identitetu.

U Aplikativnoj podršci procesima kanala distribucije Zagrebačke banke bavimo se razvojem, održavanjem te osiguravanjem nesmetanog, ispravnog i pouzdanog rada svih podsustava programske podrške, u cilju osiguravanja optimalne podrške poslovanju Banke za zadovoljavanje potreba klijenata u području kanala distribucije.

Naša ponuda:
- rad u vodećoj banci u Hrvatskoj
- razvijanje, modificiranje i implementiranje aplikativnih rješenja koja podržavaju cjelovit informacijski sustav
- projektiranje složenih aplikativnih podsustava ili njihovih dijelova prema zahtjevima korisnika
- organiziranje, programiranje i testiranje sučelja aplikativnih rješenja, rješavanje problema i poduzimanje korektivnih akcija
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Od vas očekujemo:
- pouzdanost i ustrajnost, ostvarivanje ciljeva i u uvjetima ograničenih rokova i promjena prioriteta
- spremnost na kontinuirano profesionalno i osobno usavršavanje i učenje
- strpljivost u radu, stjecanju znanja i napredovanju
- spremnost na rad u timu
- prilagodljivost i otvorenost promjenama te sklonost praćenju novih tehnologija

Koje uvjete morate zadovoljavati:
- VII. stupanj stručne spreme (VSS) / diplomski studij računarstva ili neki drugi tehnički ili prirodoslovno-matematički studij
- aktivno znanje engleskog jezika u govoru i pismu
- poželjno poznavanje JAVA programiranja (osnovno ili napredno), HTML5, CSS3, SOA kao i osnove rada s bazama podataka

Detalji prijave:
- Mjesto rada: Zagreb
- Broj otvorenih radnih mjesta: 3
- Rok za prijavu: 18.12.2014.

Pozivamo Vas da svoje ponude, zajedno s iscrpnim životopisom, dostavite putem sljedećeg linka.

Razmatrane će biti samo pravovremene i potpune prijave pristigle elektronskim putem.

Za dodatne informacije slobodno nam se obratite na telefon +385 (0) 1 630 5145.

Više o nama saznajte na našim webu stranicama: www.zaba.hr,
a pozivamo vas da nas posjetite i na Linked In-u
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski