Specijalist/ica za nagrađivanje

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
29.04.2014.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Želite biti dio tima Zagrebačke banke, vodeće banke u Hrvatskoj i članice Grupe UniCredit, jedne od najuspješnijih financijskih grupacija u Europi? Stvarate suradničku kulturu u svom okruženju i vjerujete u timski rad? Osjećate se odgovornim za stvaranje novih vrijednosti za klijente i zajednicu u kojoj živite? Iskoristite priliku i prijavite se na natječaj:

Mjesto rada: Zagreb
Broj otvorenih radnih mjesta: 1
Prijave primamo do: 29.04.2014.

Ključna područja rada:
- Razvoj politika, strategija i sustava plaćanja rada koji su interno pravedni i eksterno konkurentni
- Praćenje i analiza sustava plaćanja i nagrađivanja te iniciranje izmjena i unapređenja sustava u skladu sa strateškim ciljevima Banke i UniCredit Grupe kao i specifičnim potrebama organizacijskih jedinica, uvažavajući lokalnu regulativu
- Izrada odluka o plaćama, općih akata i provedbenih uputa za primjenu sustava plaćanja i nagrađivanja rada u skladu sa strategijom Banke i zakonskom regulativom
- Pružanje stručne podrške rukovodstvu u primjeni sustava plaćanja i nagrađivanja rada
- Suradnja s centralnom funkcijom upravljanja financijama, posebno u dijelu upravljanja ciljevima i troškovima te suradnja s nadležnom linijom kompetencija
- Izrada analiza i izvještaja iz domene plaćanja i nagrađivanja
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Kakvu osobu očekujemo?
- Analitičnu, preciznu i posvećenu detaljima
- S razvijenim matematičko- logičkim načinom razmišljanja i zaključivanja
- Strukturiranu i jasnu u komunikaciji (usmeno i pismeno izražavanje)
- S visokim integritetom, razvijenom povjerljivosti i diskrecijom
- Točnu, pouzdanu i posvećenu u svakodnevnom radu
- Koja može prepoznati i prevenirati rizike u svojoj domeni rada

Koje uvjete trebate zadovoljavati?
- VII. stupanj stručne spreme (VSS) / diplomski studij: ekonomija (poželjan smjer organizacija i menadžment) ili drugo relevantno srodno područje
- Minimalno jednogodišnji radni staž na poslovima zanimanja ili srodnom području
- Poželjno izvrsno vladanje engleskim jezikom u govoru i pismu
- Poželjno izvrsno poznavanje i iskustvo rada u MS Office alatima

Ako se prepoznajete u navedenim uvjetima, pozivamo Vas da svoje ponude, zajedno s iscrpnim životopisom, dostavite putem Brze prijave.
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina