Specijalist fizijatrije i rehabilitacijske medicine (m/ž)

Mjesto rada:
Slovenija
Rok prijave:
07.04.2015.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Naton ljudski potencijali d.o.o. traži
Dr. medicine, specijalist fizijatrije i rehabilitacijske medicine (m/ž) za rad u atraktivnim toplicama u istočnoj Sloveniji.

Početak rada: unutar 1-2 mjeseca

Opis posla: pregled bolesnika, dijagnostika,određivanje terapije i rehabilitacije
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:
Država:
Slovenija

Znanja i kvalifikacije:
Godine relevantnog iskustva: minimalno 2

Uvjeti: 4000 Eura bruto (prijava) + radna dozvola, ugovor na neodređeno. Plaćen prijevoz, rad 40 h/tjedan, nema dežurstava

Smještaj nije plaćen: okvirna cijena najma cca. od 250 Eura

Kandidati zainteresirani za rad u Sloveniji molimo da nas kontaktiraju sa svojim životopisima i fotografijom (poželjno) na engleskom jeziku na e-mail: [email protected] čim prije.

Ujedno bismo zamolili da pod Predmet (Subject) upišu: Prijava za rad Slovenija

*samo kompetentni kandidati koji zadovoljavaju sve uvjete po stručnoj spremi, iskustvu te znanju engleskog jezika će biti pozvani na razgovore gdje će se proći pozicija detaljnije.
Potrebno radno iskustvo:
dvije godine