Specijalist farmakovigilancije i medicinskih poslova (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb ili Rijeka
Rok prijave:
02.11.2014.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Biste li se opisali kao analitičnu, temeljitu i multi-tasking orijentiranu osobu, koju motivira rad i daljnji razvoj u brzorastućem okruženju? Ukoliko jeste, tražimo novog člana tima na radnom mjestu:

SPECIJALIST FARMAKOVIGILANCIJE I MEDICINSKIH POSLOVA (m/ž) – Zagreb ili Rijeka

Svrha radnog mjesta je osigurati praćenje učinkovitosti i sigurnosti primjene proizvoda, u skladu s važećim regulatornim zahtjevima, te stručnu medicinsku podršku, s ciljem zadovoljstva krajnjeg korisnika i pravovremene dostupnosti sigurnog proizvoda na tržištu.

Kao Specijalist farmakovigilancije i medicinskih poslova, Vi ćete:
• provoditi aktivnosti vigilancije, s ciljem sigurne primjene proizvoda od strane krajnjeg korisnika,
• izrađivati medicinske dijelove registracijskog dosjea, s ciljem pravovremene registracije proizvoda,
• pratiti informacije o učinkovitosti i sigurnosti proizvoda u nadležnosti u skladu s regulatornim zahtjevima,
• pružati stručnu podršku za teme u nadležnosti,
• osiguravati usklađenost ambalaže i marketinških materijala proizvoda s regulatornim smjernicama.
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Što očekujemo:
• fakultetsku naobrazbu (VSS) – magistar farmacije, doktor medicine, doktor dentalne medicine, doktor veterinarske medicine, magistar medicinske biokemije,
• prednost imaju kandidati s 2 godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima,
• aktivno korištenje engleskog jezika u govoru i pismu,
• aktivno korištenje MS Office paketa,
• vještine:
o analitičnost, temeljitost i sklonost detaljima,
o komunikativnost i razvijene vještine pismenog izražavanja,
o samodisciplina i samostalnost u radu,
o multi-tasking.

Vrsta posla: Na određeno vrijeme s mogućnošću prelaska na neodređeno.

Životopis i motivacijsko pismo pošaljite putem linka za prijavu do 02. studenog 2014. godine.

Što nudimo:
Privlačimo i pokušavamo zadržati najbolje. Shvaćamo da je za uspjeh u izazovnom poslovnom svijetu važno imati talentirane zaposlenike na svim razinama organizacije. Stoga našim ljudima dajemo priliku da rastu i shvate svoj puni potencijal njegujući okruženje stalnog poboljšanja efikasnosti i osobnog razvoja.
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
dobro