SOS predstavnik (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
01.05.2017.

O poslu

Opis radnog mjesta:
SOS Dječje selo Hrvatska brine se za djecu bez odgovarajuće roditeljske skrbi, neovisno o njihovoj rasnoj, nacionalnoj i vjerskoj pripadnosti, pruža im ljubav i sigurnost u obiteljskom okruženju, trajan dom i obrazovanje za sretno i mirno djetinjstvo. Trenutno skrbimo o 240 djece i mladih u SOS Dječjem selu Ladimirevci i Lekenik, te SOS Zajednicama mladih u Osijeku, Velikoj Gorici i Zagrebu.

Tvoj osnovni cilj je da predstavljaš SOS Dječje selo Hrvatska na profesionalan i pozitivan način i uključiš što veći broj građana u „Klub prijatelja“ kao:

SOS PREDSTAVNIK

Odgovornosti:
• uključivanje građana, odnosno potencijalnih donatora u „Klub prijatelja“
• informiranje i osvještavanje građana o djelovanju SOS Dječjeg sela Hrvatska
• popratni administrativni poslovi
• redoviti rad na samom sebi i učenje potrebnih tehnika
• otvorena komunikacija, pravovremeno prenošenje i razmjena informacija
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme, student servis
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Što očekujemo:
• socijalnu osviještenost
• isključivo terenski rad na javnim prostorima, te trgovačkim centrima u Zagrebu i okolici
• izraženu komunikativnost i otvorenost prema ljudima
• aktivan pristup poslu kroz direktan kontakt s ljudima
• sposobnost i ustrajnost izvršavanja preuzetih zadataka
• pozitivan stav i sklonost timskom radu
• odgovornost u poslu koji obavljaš

Što nudimo:
• redovita mjesečna primanja
• atraktivne bonuse
• mogućnost napredovanja
• ugovor o radu na određeno vrijeme ili studentski ugovor
• mogućnost razvijanja novih znanja i vještina
• stjecanje iskustva u komunikaciji i promicanju dječjih prava
• potrebnu edukaciju, sustavno praćenje i evaluaciju
• poticajnu i dinamičnu radnu atmosferu

Želiš li sklapati nova prijateljstva u ime SOS Dječjeg sela Hrvatska? Onda si baš Ti prava osoba za SOS Predstavnika!
Za početak posjeti našu web stranicu www.sos-dsh.hr, pogledaj tko smo i kako radimo i slaže li se to s Tvojim načelima.

Svoju zamolbu s priloženim životopisom i motivacijskim pismom pošalji do 01.05.2017. na e-mail [email protected]

Priključi se i Ti i unesi promjenu u živote djece!