Software engineer (Java Developer) / Business process developer (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
24.09.2015.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Naton HR (Naton ljudski potencijali d.o.o.) traži za klijenta traži slijedeću poziciju:

SOFTWARE ENGINEER (JAVA DEVELOPER)
/ BUSINESS PROCESS DEVELOPER (m/ž)
- mjesto rada: Zagreb, Hrvatska
- 1 izvršitelj

Odgovornosti:
Odgovorni ste za dizajn sistemske arhitekture u projektima klijenata i putem BPM Suite Axon.ivy., te implementirate procesno usmjerene poslovne aplikacije. Također, kompetentan ste sugovornikza upravljanje projektima u pogledu tehničkih zahtjeva.
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti pozicije:
- studij informatike/informacijske tehnologije ili adekvatno obrazovanje (VŠS/VSS)
- iskustva s metodama i arhitekturama u području Web 2.0 tehnologija i Rich Interneta
- Applications & Java Enterprise (vrlo dobro poznavanje Jave)
- iskustvo s bazama podataka (MySQL, MSSQL, Oracle)
- iskustvo u području GUI Design & Usability (HTML5/RIA)
- izražena svijest o odgovornosti i kvaliteti
- fleksibilnost, samostalnost i samoinicijativnost
- engleski jezik odličan - za rad, njemački jezik je plus
- kompetentnost u području UI-Design i Usability
- kompetentnost u području Responsive Webdesign/HTML5/CSS/Javascript

Klijent nudi:
- rad u odjelu IT-a u stabilnoj i internacionalnoj tvrtki
- okvirna bruto plaća od 12.000,00 HRK ( detalji na razgovoru s klijentom)
- ugovor na neodređeno uz probni rok od 6 mjeseci
- prijevoz i regres, plaćeni seminari za stručna usavršavanja

Naton ljudski potencijali d.o.o. za zapošljavanje ima dozvolu Ministarstva rada i mirovinskog sustava za obavljanje djelatnosti u svezi sa zapošljavanjem KLASA UP/I-102-02/14-03/09, URBROJ 524-04-02-01/2-14-6
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
napredno