Software Digital Sales Genius (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
23.01.2017.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Software Digital Sales Genius /
Digitalno softverski prodajni genijalac

Inovativni softverski proizvod, kojim otvaramo novi segment poslovanja, traži svojeg digitalnog prodajnog genijalca koji će osmisliti digitalno prodajnu kampanju, ukomponirati je sa starim klasičnim telefonskim pozivima i prezentacijama, te osvojiti tržište u 2017. godini.

Mi smo softwerska tvrtka osnovana daleke 2005. godine. Kontinuiramo slušamo naše kupce, unapređujemo postojeće i sanjamo o novim disruptivnim proizvodima. Poslujemo u Ujedinjenom Kraljevstvu (od 2005.), Hrvatskoj (od 2009.), Makedoniji (od 2009.), Bosni i Hercegovini (od 2011.) i Srbiji (od 2015.). U 2017. planiramo uspješno ući na još jedno novo tržište.
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Očekujemo od Vas visoko izraženu odgovornost i samostalnost te napredno korištenje MS Office paketa (Word, Excel,…). Osim toga tražimo inovativno razmišljanje, korištenje logike te sposobnost inovativne digitalne i klasične prodaje.

Uz Vaš klasični CV (u PDF-u), pošaljite nam pismo namjere (isto u PDF-u) u kojem ćete opisati zašto ste baš Vi najbolji digitalno softverski prodajni genijalac na [email protected].

Zapošljavanje na neodređeno, iskustvo nije potrebno.
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B