Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 28.08.2010. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.

Socijalni radnik/socijalna radnica

- dana
Poslodavac:
KAZNIONICA U GLINI
Kategorija:
Državna služba i uprava
Mjesto rada:
Glina
Rok prijave:
28.08.2010.
Zanimanje:Socijalni radnik/socijalna radnica
Opis posla:Stručni suradnik za tretman-socijalni pedagog, pedagog, psiholog, socijalni radnik ili druga odgovarajuća društveno humanistička struka
Mjesto rada:GLINA
Općina:GLINA
Županija:SISAČKO-MOSLAVAČKA
Rok za prijavu:28.8.2010
Broj traženih radnika:2
Razina obrazovanja:Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Informatička znanja:Potrebno poznavanje osnova informatike
Radno iskustvo:1 godinu
Vrsta zaposlenja:Na neodređeno
Radno vrijeme:Puno radno vrijeme
Prijevoz:U cijelosti
Stručni ispit:Potreban položen stručni ispit
Poslodavac:KAZNIONICA U GLINI
Djelatnost:Sudske i pravosudne djelatnosti
Ostale informacije:

Stručni uvjeti: – završen preddiplomski i diplomski sveučilišni studij ili integrirani preddiplomski i diplomski sveučilišni studij ili specijalistički diplomski stručni studij socijalni pedagog, pedagog, psiholog, socijalni radnik ili druga odgovarajuća društveno humanistička struka, najmanje jedna godina radnog iskustva na odgovarajućim poslovima i položen državni stručni ispit Uz prijavu na javni natječaj kandidati su dužni priložiti: – životopis (vlastoručno potpisan) – preslik domovnice – preslik isprave (svjedodžba ili diploma) o stečenoj stručnoj spremi i stručnom nazivu – preslik uvjerenja o položenome stručnome državnom ispitu – preslik radne knjižice s dokazom o radnom stažu – potvrdu o reguliranoj obvezi služenja vojnog roka – uvjerenje nadležnog suda da se protiv kandidata ne vodi kazneni postupak. Opis poslova radnih mjesta, podaci o plaći radnih mjesta koje su popunjavaju, način testiranja kandidata i iz kojeg područja te pravni i drugi izvori za pripremanje kandidata za testiranje objavit će se na web-stranici Ministarstva uprave (www.uprava.hr) i na web-stranici Ministarstva pravosuđa (www.pravosudje.hr). Na web-stranici Ministarstva pravosuđa (www.pravosudje.hr) najmanje 5 dana prije održavanja testiranja bit će objavljeno mjesto i vrijeme održavanja testiranja. Prijave slati na : Ministarstvo pravosuđa, Uprava za zatvorski sustav, Kaznionica u Glini, Glina, Vinogradska 2 (za natječaj)

Ostale informacije:MARINA BORŠIĆ, Telefon: 044/882 048, Soba: 1
Podaci su preuzeti sa:www.hzz.hr
Šifra radnog mjesta:48408345

Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.

Oglasnik grupacija:
posao.hr oglasnik.hr auti.hr nekretnine.net edukacija.hr
Pomozite poboljšati Posao.hr Pošaljite nam svoje komentare