Social Media / Community Manager (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
29.03.2015.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Oglasnik d.o.o. putem svojih tiskanih izdanja i internetskih stranica osigurava najbrži i najlakši put do potencijalnih kupaca, a 25 godina iskustva u medijskom oglašavanju te zadovoljstvo partnera i vjernih korisnika jamstvo su naše kvalitete i pouzdanosti. Osim tiskanih izdanja (Oglasnik, Auti.hr i Magazin Nekretnine), Oglasnik grupaciju čine i internetske stranice: oglasnik.hr, auti.hr, nekretnine.net, posao.hr, edukacija.hr.

Naš najveći kapital i kompetitivna prednost su stručni, motivirani i talentirani zaposlenici. S ciljem unapređivanja poslovanja i osnaživanja vodećeg položaja na tržištu, tražimo djelatnika za rad na novim i postojećim projektima:

[studentica / student, mjesto rada: Zagreb]

Opis posla:
- maksimalni angažman za planiranje, organizaciju i razvoj društvenih mreža grupacije
- izgradnja i održavanje odnosa s fanovima branda na društvenim medijima
- praćenje i implementacija novih ideja za digitalne platforme i projekte na društvenim medijima korištenjem najučinkovitijih metoda
- kreiranje i provedba istraživanja / anketa za portale grupacije
- pisanje PR-a nakon završetka provedenih istraživanja i kontakt s novinarima (tisak, TV & Internet)
- prijevod tekstova sa engleskog jezika
- kontakt potencijalnih medijskih partnera i ostvarivanje suradnje u vidu razmjene sadržaja
- kontakt i uska suradnja sa vodstvom pojedinih portala
- odgovaranje na upite zaprimljene putem društvenih mreža i odgovarajuća komunikacija s fanovima pojedinih stranica te njihovo informiranje
- mogućnost samostalne prilagodbe digitalne fotografije u svrhu sadržaja PR-a i texta za objavu
- dobro poznavanje gramatike hrvatskog jezika u svrhu lekture tekstova
- prilagodba sadržaja za objavu na fan page-evima i stranicama portala grupacije
- praćenje i poznavanje aktualnih trendova na hrvatskim internet portalima
- iniciranje istraživanja tržišta, prikupljanje i analiza informacija s tržišta, feedback-a posjetitelja te praćenje aktivnosti konkurencije
- pomoć pri izradi izvještaja vezanih za praćenje troškova, ostvarenje brand planova i analiza
- ostali poslovi iz domene društvenih mreža / PR-a prema nalogu poslodavca
Vrsta posla:
student servis
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- student/studentica (poželjno novinarstva, no nije uvjet)
- iskustvo u vođenju društvenih medija (honorarno, privatno ili volonterski)
- odlično poznavanje rada na računalu (MS Office, Windows okruženje)
- održavanje Wordpress stranica ili osnove nekog od programskih jezika (veliki plus je znanje HTML-a)
- izvrsno poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
- proaktivnost i visoka razina interesa za rad u digitalnim i društvenim medijima
- razvijene prezentacijske i komunikacijske vještine s iskustvom kreativnog pisanja
- poznavanje osnovnih pravila komunikacijske na društvenim medijima
- poznavanje osnova digitalnog oglašavanja

Nudimo ti:
- priliku da stekneš nova znanja
- razviješ pojedine vještine za koje nisi niti znao/znala da imaš
- budeš okružen/a veselim, vrijednim i pozitivnim kolegama
- stekneš nova i vrijedna poznanstva
- u početku ćeš raditi putem studentskog ugovora, a kasnije... vidjet ćemo! :)

Ukoliko smatraš da imaš navedene kvalitete i da se lako možeš uklopiti u naš tim, pošalji svoju molbu i životopis putem donje Brze prijave do 29.03.2015.

Nije uvjet, ali ako imaš reference projekata na kojim si radio/radila svakako ih priloži u prijavi.

Kontaktirati ćemo samo odabrane kandidate.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
napredno