Sobarica / Spremačica (m/ž)

Mjesto rada:
Lopar, Rab
Rok prijave:
23.03.2018.

Luxury Suites Bellevue mali je hotel na Rabu u mjestu Lopar. Tražimo otvorene, kreativne timske djelatnike koji su stručni, odgovorni i profesionalni u svom poslu. Nudimo nadprosječna primanja od min. 6.500 kuna do 8.500 ovisno o vašem cijenjenom iskustvu, ugovor za stalnog sezonca ili stalni radni odnos. Osiguran je smještaj, te tri obroka dnevno na nas trošak.

Pridruži se našem timu!

Mjesto rada: Rab, Lopar

OPIS POSLA I ODGOVORNOSTI:

  • vrši spremanje i čišćenje smještajnih kapaciteta, javnih prostorija apartmana/hotela i ostalih prostorija
  • održava urednost, čistoću i higijenu soba, javnih prostorija unutar i izvan apartmana / hotela, servisnih prostorija i inventara kojima se služe gosti i osoblje apartmana/hotela
  • redovno opskrbljuje prostorije apartmana / hotela potrošnim sanitarnim materijalom
  • unosi i skladišti čisto rublje / posteljinu

OD VAS OČEKUJEMO:

  • iskustvo na na istoj ili sličnoj poziciji
  • odgovornost, motivacija za rad i spremnost na timski rad

NUDIMO VAM:

Nadprosječna primanja od min. 6.500 kuna do 8.500 ovisno o vašem cijenjenom iskustvu, sezonski posao sa mogućnošću stalnog zaposlenja. Osiguran je smještaj, te tri obroka dnevno na naš trošak.