Sobar / Sobarica

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
15.06.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
DEKRA za privremeno zapošljavanje d.o.o. za svog klijenta traži više motiviranih i odgovornih osoba za rad na poziciji:

SOBAR / SOBARICA
Mjesto rada: Zagreb

ODGOVORNOSTI:
• Čišćenje hotelskih soba i ostalih hotelskih prostorija i površina
• Čišćenje predvorja hotela, restorana, dvorana, toaleta
• Provjeravanje čistoće soba
• Mijenjanje ručnika
• Usisavanje, brisanje prašine i odstranjivanje mrlja sa svih površina
• Održavanje čistoće servisnog prostora
• Prijavljivanje svih tehničkih kvarova i zamijećenih oštećenja
• Vođenje brige o cvijeću u hotelu
• Izvještavanje o neuobičajenim pojavama u hotelu i hotelskim sobama
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme, sezonski posao
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
UVJETI:
• NKV/SSS
• Prethodno iskustvo na istim ili sličnim poslovima minimalno 1 godina

NUDIMO:
• Stimulativna primanja
• Rad u ugodnom i profesionalnom radnom okruženju

Molimo zainteresirane da se prijave do 15.lipnja putem Brze prijave.

DEKRA za privremeno zapošljavanje d.o.o.
Horvatova 82/6, 10000 Zagreb
www.dekra-zapo.hr
Napomena: Samo kandidati užeg izbora bit će kontaktirani. Ostale prijave pohranjujemo u DEKRA bazu kandidata.
Zahvaljujemo na razumijevanju.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina