Slastičar (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb, uz uključen rad na moru
Rok prijave:
02.04.2015.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Slastičar (m/ž) - 5 izvršitelja
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Radna mjesta su u Zagrebu uz uključen rad na moru.

Uvjeti za sva radna mjesta:
- minimalno 3 god. iskustva
- odgovarajuća sprema ili osposobljenost za obavljanje navedenih poslova
- spremnost na rad u inozemstvu uz uvjet poznavanja i aktivnog korištenja njemačkog jezika

Kandidati koji odgovaraju određenom radnom mjestu biti će pozvani na razgovor, tijekom kojeg će dobiti detaljne informacije o mjestu rada, o naknadama, satnicama i ostalim relevantnim informacijama o poslodavcu i uvjetima.

Od svih kandidata očekujemo životopis uz napomenu za koje radno mjesto se prijavljuju, te isto tako dokaze o kvalifikacijama i/ili stručnom osposobljavanju.

Svi kandidati mogu dostaviti životopis putem e-maila na [email protected]

Temporär d.o.o. za posredovanje pri zapošljavanju ima dozvolu MRSS za obavljanje djelatnosti posredovanja pri zapošljavanju klasa UP/I-102-02/13-04/05, ur.br. 524-03-02-01/3-13-6.
Potrebno radno iskustvo:
tri godine