Slastičar (m/ž)

Mjesto rada:
Novi Vinodolski
Rok prijave:
03.01.2015.

O poslu

Opis radnog mjesta:
NOVI SPA HOTELS & RESORT iz Novog Vinodolskog vodeći je turistički projekt na Jadranu, jedinstvene ljepote i inovativnog koncepta koji omogućuje cjelogodišnje poslovanje. Naš cilj je pozicioniranje u vrh turističke ponude Mediterana, što postižemo stalnim unapređenjem ponude, razvijanjem inovativnih sadržaja i kontinuiranim povećanjem kvalitete usluge. Da bismo to ostvarili potrebni su nam marljivi, ambiciozni, visokokvalitetni kadrovi koji žele prihvatiti izazov i sudjelovati u stvaranju nove luksuzne destinacije na Jadranu.

Hoteli Novi d.o.o., p.p. 119, Novi Vinodolski,
[email protected]

(radni odnos se zasniva na određeno vrijeme)

Tražimo visokomotivirane osobe spremne za rad u dinamičnoj atmosferi koje su orijentirane prema gostu. Prednost imaju osobe s radnim iskustvom u objektima visoke kategorije te poznavanjem barem dva svjetska jezika (za one koje rade izravno s gostima).

Ukoliko udovoljavate navedenim kriterijima, nudimo Vam mogućnost zapošljavanja na sljedećim radnim mjestima:

Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
• Samostalnost u radu
• Minimalno dvije godine radnog iskustva kao samostalni slastičar

Mi nudimo rad u luksuznom okruženju koje omogućava stjecanje novih znanja i mogućnosti za napredovanja. Osobe koje dokažu da udovoljavaju zahtjevima današnjeg gosta imaju mogućnost rada tijekom cijele godine. Poslodavac osigurava smještaj i hranu, a od Vas očekujemo potpunu predanost poslu!

Obvezno poslati životopise, fotografije, dokaze o ispunjavanju uvjeta i preporuke na gore navedenu adresu ili putem e-maila na adresu [email protected]

Odgovorit ćemo onim kandidatima koji ispunjavaju zadani kriterij.
Potrebno radno iskustvo:
dvije godine