Skladištar / Viličarist (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
19.03.2017.

O poslu

Opis radnog mjesta:
DEKRA za privremeno zapošljavanje d.o.o. za svog klijenta, uspješnu i veliku multinacionalnu kompaniju, hitno traži više motiviranih i odgovornih osoba za rad na poziciji:

SKLADIŠTAR-VILIČARIST (m/ž)
Mjesto rada: Zagreb-Jankomir
(više izvršitelja)

ODGOVORNOSTI:
• obavlja poslove istovara, uskladištenja i utovara robe po uputama Skladištara
• obavlja i druge pomoćno-tehničke i fizičke poslove koje odredi Voditelj skladišta
• zaprima, uskladišćuje i izdaje robu sa skladišta DC-a
• materijalna suodgovornost za robu na skladištu
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
UVJETI:
• SSS
• 1 godina iskustva rada u skladištu
• prednost dozvola za viličar
• brzina i dinamičnost
• sklonost timskom radu

NUDIMO:
• mogućnost stalnog zaposlenja kod Klijenta
• puno radno vrijeme

Molimo da se prijavite do 19. ožujka putem brze prijave
DEKRA za privremeno zapošljavanje d.o.o.
Horvatova 82/6, 10 000 Zagreb
Za natječaj: Skladištar – viličarist

www.dekra.hr/hrv

Napomena: Samo kandidati užeg izbora bit će kontaktirani, ostale prijave pohranjujemo u DEKRA bazu kandidata.
Zahvaljujemo na razumijevanju.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina