Skladištar u središnjem pretovarnom centru (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
10.05.2015.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Skladištar u središnjem pretovarnom centru (m/ž) - VIŠE izvršitelja

Opis posla
• zaprimanje i otpremanje pošiljaka u makro distribuciju prema poslovnicama ili pretovarnim centrima u regijama
• zaprimanje, utovar i istovar pošiljaka
• komisioniranje i kontrola procesa u manipuliranju pošiljkama unutar skladišta
• pravilno rukovanje i manipuliranje pošiljkama
• pravovremeno zaprimanje pošiljaka prikupljenim na terenu
• pravovremeno otpremanje paketa prema odredištima koji su propisani od strane poslodavca
• izvještavanje nadređenih o nepravilnostima
• pravovremeno obrađivanje pošiljaka koje ide u povrat

Radno vrijeme: Puno, ugovor na određeno s mogućnosti zasnivanja radnog odnosa na neodređeno

Prijevoz: U cijelosti
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme

Uvjeti: SSS bilo kojeg usmjerenja i više, položen ispit za rukovanje viličarom, Najmanje godinu dana na poslovima skladištenja i rukovanja unutar skladišta

Kontakt info za slanje cv-a osim baze: [email protected] ili osobno u poslovnici Zagreb, Radnička 218
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina