Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 30.09.2016. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.

Skladištar/skladištarka

- dana
Poslodavac:
PRESS GLASS d.o.o. za proizvodnju stakla
Kategorija:
Ekonomija, računovodstvo i financije
Mjesto rada:
Jalžabet
Rok prijave:
30.09.2016.
Mjesto rada:JALŽABET, VARAŽDINSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:1
Razina obrazovanja:Srednja škola 4 godine
Radno iskustvo:1 godinu
Vrsta zaposlenja:Na određeno; povećan opseg posla
Radno vrijeme:Puno radno vrijeme
Smještaj:Nema smještaja
Vozački ispit:Kategorija B
Poslodavac:PRESS GLASS d.o.o. za proizvodnju stakla
Kontakt:osobni dolazak: UL. DR. MARIJANA MLINARIĆA 5, PODUZ. ZONA JALŽABET pismena zamolba: UL. DR. MARIJANA MLINARIĆA 5, PODUZ. ZONA JALŽABET
Ostale informacije:

Opis poslova: vođenje skladišta i skladišne evidencije, izdavanje skladišne dokumentacije, analiza stanja u skladištu. Uvjeti: - minimalno srednja stručna sprema - samostalnost u radu i mogućnost rješavanja problema - dobro poznavanje rada na računalu (MS Office paket). Zainteresirani kandidati trebaju dostaviti životopis te motivacijsko pismo. Prijava moguća putem weba: www.pressglass.eu/posao

Podaci su preuzeti sa:www.hzz.hr
Šifra radnog mjesta:79258283

Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.

Oglasnik grupacija:
posao.hr oglasnik.hr auti.hr oglasnikpopusti.hr edukacija.hr
Pomozite poboljšati Posao.hr Pošaljite nam svoje komentare