Skladištar/skladištarka - vozač/vozačica

2 dana
ALIMDAR jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću za trgovinu i usluge
Kategorija:
Ekonomija, računovodstvo i financije
Mjesto rada:
Marinići
Rok prijave:
06.12.2016.
Mjesto rada:MARINIĆI, PRIMORSKO-GORANSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:2
Razina obrazovanja:Srednja škola 3 godine
Informatička znanja:Potrebno poznavanje osnova informatike osnove korištenja računala u Windows okruženju
Uvjeti na radnom mjestu:Rad na jednom mjestu
Radno iskustvo:1 godinu
Vrsta zaposlenja:Na određeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:Puno radno vrijeme
Smještaj:Nema smještaja
Vozački ispit:Kategorija C
Poslodavac:ALIMDAR jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću za trgovinu i usluge
Kontakt:osobni dolazak: MARINIĆI BB, POSLOVNA ZONA A, VIŠKOVO mobitel: 095 8907962 e-mailom: alimdar@net.hr
Ostale informacije:

Opis poslova: zaprimanje i izdavanje robe iz skladišta uz vođenje propisane dokumentacije priprema, dostava i otpremanje robe za veleprodajne kupce utovar, istovar i pretovar robe i vođenje računa da je sva isporučena roba u dobrom stanju i kvaliteti i složena po standardima materijalna odgovornost za svu robu briga o pravilnom skladištenju robe briga o higijeni skladišta i kamiona sortiranje, evidentiranje i preslagivanje robe po dobivenim uputama vođenje evidencije o stanju i ispravnosti paleta, te zaduživanje i razduživanje paleta Uvjeti: položen tečaj za rukovatelja viličarom

Podaci su preuzeti sa:www.hzz.hr
Šifra radnog mjesta:80519822

Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.

Oglasnik grupacija:
posao.hr oglasnik.hr auti.hr edukacija.hr
Pomozite poboljšati Posao.hr Pošaljite nam svoje komentare