Skladištar (m/ž)

Mjesto rada:
Varaždin
Rok prijave:
11.05.2017.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Za našeg klijenta, tražimo kandidate za poziciju:

- Više izvršitelja
- Varaždin

Posao obuhvaća rad na prijemu, otpremi i skladištenju robe, brigu o skladištu i prema potrebi druge poslove u okviru radnog mjesta.
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- odgovoran pristup poslu
- visoka motivacija i želja za dokazivanjem
- obavezna dozvola za upravljanje viličarem
- poželjno iskustvo rada sa PC pocket/skenerom
- iskustvo je prednost
- radno vrijeme od Pon-Pet, 07-15.00h
- plaćen prijevoz.

Ako mislite da ste prava osoba za ovu poziciju prijavite se najkasnije do 11.05.2017

Samo kandidati koji su ušli u uži izbor će biti kontaktirani.
Unaprijed vam zahvaljujemo na iskazanom interesu.

MANPOWER d.o.o. za privremeno zapošljavanje, Avenija Dubrovnik 16, 10 020 Zagreb; tel: 01/5565 700; ima dozvolu Ministarstva gospodarstva, rada i poduzetništva za obavljanje djelatnosti privremenog zapošljavanja klasa 102-02/09-04/02, ur.br. 526-08-02/2-09-2.
Poznavanje rada na računalu:
osnovno