Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 01.05.2013. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.

DEKRA za privremeno zapošljavanje d.o.o. za svog klijenta, uspješnu i cijenjenu kompaniju, hitno traži veći broj kvalitetnih osoba s područja Laništa, Remetinca, Sv. Klare, Trokuta i Trnskog za rad na poziciji:

SKLADIŠTAR/KA na pola radnog vremena (m/ž)

Mjesto rada: Zagreb
(više izvršitelja)

ODGOVORNOSTI I ZADUŽENJA OSOBE NA OVOM RADNOM MJESTU BIT ĆE:
  • preuzimanje robe po otpremnici dobavljača
  • smještaj robe po vrsti i količini na odgovarajuća mjesta u skladištu
  • izdavanje robe po narudžbi kupca
  • kontrola po izvještaju o neusklađenosti
  • pakiranje i prepakiranje robe
  • otprema pakirane robe u ekspedit
  • praćenje rokova trajanja robe održavanje urednosti i čistoće radnog mjesta/prostora
  • parcijalna i godišnja inventura robe
UVJETI:
  • SSS
  • poželjno iskustvo u skladištu
  • poželjno uvjerenje o osposobljenosti za rukovanje motornim viličarom
  • brzina i dinamičnost
  • sklonost timskom radu

Nudimo Vam sigurna, redovita i stimulativna primanja s velikom mogućnošću stalnog zaposlenja kod Klijenta.
Radno vrijeme: nepuno radno vrijeme (20 sati tjedno).
Biti će kontaktirani isključivo kandidati s područja Laništa, Remetinca, Sv. Klare, Trokuta i Trnskog.

Ukoliko ste se prepoznali u gore traženom profilu i želite razvijati svoju profesionalnu karijeru u poticajnoj i profesionalnoj radnoj okolini obratite nam se svojom prijavom najkasnije do 01.05.2013. na:

e-mail: zagreb@dekra.hr, putem Brze prijave ili poštom na

DEKRA za privremeno zapošljavanje d.o.o.,
"Za natječaj Skladištar/ka",
Zadarska 80, 10000 Zagreb

www.dekra.hr

Napomena: Samo Kandidati užeg izbora bit će kontaktirani, ostale prijave pohranjujemo u DEKRA bazu kandidata.
Zahvaljujemo na razumijevanju.

Oglasnik grupacija:
posao.hr oglasnik.hr auti.hr nekretnine.net edukacija.hr
Pomozite poboljšati Posao.hr Pošaljite nam svoje komentare