Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 26.09.2016. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.

Kompanija Milšped Hrvatska, regionalni lider u području logistike, transporta i špedicije, raspisuje natječaj za sljedeće radno mjesto:

SKLADIŠNI RADNIK (m/ž)
[Mjesto rada: Sveta Nedelja]

Opis poslova:

  • obavlja poslove komisioniranja robe prema narudžbama klijenata
  • vrši manipulaciju robe u skladištu
  • vrši utovar i istovar robe, sa i bez korištenja ručnog paletnog viličara
  • obavlja skladišne operacije kroz rad sa RF terminalima
  • vrši druge poslove s robom, koji utječu na promjenu stanja robe na izlazu u odnosu na stanje robe na ulazu na skladište (deklariranje i ostali dodatni servisi u skladištu)

Uvjeti:

  • Stručna sprema: SSS, KV PKV
  • Poznavanje rada na RF terminalima
  • Poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima

Profil kandidata:

  • Spremnost za timski rad, usmjerenost ka poštovanju politike kvalitete i unapređenju profesionalne i osobne odgovornosti

Molimo prijavite se putem linka: http://www.milsped.com/karijera-konkursi/

Rok za dostavljanje prijava je 26.09.2016.

Napomena: biti će kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

www.milsped.com

Oglasnik grupacija:
posao.hr oglasnik.hr auti.hr oglasnikpopusti.hr edukacija.hr
Pomozite poboljšati Posao.hr Pošaljite nam svoje komentare