Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 30.11.2016. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.

Šivač/ica

- dana
Poslodavac:
KRIJES D.O.O. ZA PROIZVODNJU, TRGOVINU I USLUGE
Kategorija:
Turizam i ugostiteljstvo
Mjesto rada:
Kringa
Rok prijave:
30.11.2016.
Mjesto rada:KRINGA, ISTARSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:4
Razina obrazovanja:Završena osnovna škola Srednja škola 3 godine Srednja škola 4 godine
Uvjeti na radnom mjestu:Rad na jednom mjestu
Radno iskustvo:Nije važno
Vrsta zaposlenja:Na neodređeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:Puno radno vrijeme
Smještaj:Nema smještaja
Poslodavac:KRIJES D.O.O. ZA PROIZVODNJU, TRGOVINU I USLUGE
Kontakt:najava na telefon: 052 686767
Ostale informacije:

Opis poslova: šivanje na šivaćoj mašini, ljepljenje etiketa na gotove proizvode. Radni odnos  na neodređeno radno vrijeme uz probni rad. KV nije bitno. Iskustvo je poželjno ali nije uvjet. Zainteresirani kandidati mogu zvati na telefon 052 686 767 od 7-15 sati.

Podaci su preuzeti sa:www.hzz.hr
Šifra radnog mjesta:78963726

Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.

Oglasnik grupacija:
posao.hr oglasnik.hr auti.hr edukacija.hr
Pomozite poboljšati Posao.hr Pošaljite nam svoje komentare