Šivač/ica

Mjesto rada:
Pregrada
Rok prijave:
24.07.2014.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Powerserv Croatia je dio Powerserv grupacije sa sjedištem u Beču, Austrija. Za našeg klijenta, uspješnu tvrtku s kontinuiranim rastom tražimo odgovorne i motivirane osobe za radno mjesto:

Šivač/ica
Mjesto rada: Pregrada

Opis poslova:
• šivanje na manje zahtjevnim programima i jednostavnim operacijama
• kvalitetno šivanje artikala, vršenje popravaka
• obavljanje svih predradnji prije početka šivanja
• kontrola za vrijeme šivanja
• briga o urednosti radnog mjesta
• odgovornost za količinu i kvalitetu gotovog proizvoda
• ostali poslovi po nalogu nadređenog
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Očekujemo:
• NKV
• relevantno radno iskustvo u šivanju - prednost
• preciznost, organiziranost, usmjerenost na postizanje zadanih ciljeva

Nudimo:
• rad u stimulativnom okruženju
• puno radno vrijeme
• mogućnost organiziranog prijevoza do mjesta rada
• zapošljavanje na određeno vrijeme

Radujemo se Vašim prijavama putem Brze prijave do 24.07.2014.

Powerserv Croatia d.o.o.
Britanski trg 5
10000 Zagreb
www.powerserv.hr