Sistem inženjer (ž/m)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
30.07.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Privredna banka Zagreb d.d. je društvo čija je vizija biti uzor i centar izvrsnosti u području financijskog poslovanja u Hrvatskoj. Mi prepoznajemo Vaš talent, pružamo vrhunske uvjete za profesionalni razvoj i želimo zajednički stvarati nove vrijednosti.
S ciljem održavanja kvalitete i pouzdanosti našeg poslovanja i osnaživanja unutarnjih snaga Privredne banke Zagreb d.d., tražimo ambiciozne i motivirane osobe zainteresirane za izazovni korak u karijeri u području informacijske i komunikacijske tehnologije na radnom mjestu:

u Infrastrukturi i telekomunikacijama (mjesto rada Zagreb)

Radno mjesto obuhvaća sudjelovanje u razvoju, projektiranju i održavanju sistemske infrastrukture informacijskog sustava Banke, optimiziranje i nadzor kapaciteta i performansi produkcijskog sustava Banke, razvoj rješenja za izradu rezervnih kopija i arhiviranje podataka, izradu tzv. disaster recovery rješenja, radnih uputa i procedura.
Također uključuje i sudjelovanje u analizi i poboljšanju kvalitete produkcije te izradu, sistematizaciju, pohranu i ažuriranje tehničke i projektne dokumentacije i radnih uputa.
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:

Formalni uvjeti koje svi kandidati moraju zadovoljavati su sljedeći:
• završen studij tehničkog usmjerenja (FER, FOI, PMF, TVZ ili srodni fakulteti/veleučilišta),
• minimalno tri godine praktičnog iskustva na poslovima sistem inženjera,
• spremnost na rad u međunarodnim projektnim timovima i moguća putovanja,
• aktivno znanje engleskog jezika u govoru i pismu.

Idealni kandidati imaju iskustva s:
• Unix, Linux i AIX operacijskim sustavima,
• izradom disaster recovery rješenja,
• administracijom diskovnih sustava (EMC, IBM, i dr.),
• administracijom Oracle ili MS-SQL relacijskih baza podataka,
• virtualizacijom (VMware),
• Microsoft tehnologijama (Office 365, Exchange, Lync, Active directory).

Što nudimo?
Privredna banka Zagreb d.d. svojim djelatnicima nudi priliku za profesionalno usavršavanje i napredovanje kroz rad u timovima kao i na izazovnim projektima. Djelatnici Informacijske i komunikacijske tehnologije PBZ-a osim pohađanja stručnih tečajeva i tečajeva stranih jezika, redoviti su sudionici IT konferencija na kojima se stručno usavršavaju. Zaposlenicima su dostupne brojne in-house, kao i raznolike eksterne edukacije, a o karijeri u PBZ grupi više možete pročitati i na našim korporativnim stranicama (http://www.pbz.hr/hr/posao-karijera-0).
Kako se prijaviti?
Uz životopis i ispunjen 'PBZ Prijavni upitnik' koji se u elektronskom obliku nalazi na korporativnim stranicama Banke (www.pbz.hr) svoj interes za otvoreno radno mjesto iskažite najkasnije do 30. srpnja 2016. godine isključivo putem Brze prijave.
Zapošljavamo i pripravnike! Ukoliko nemate radnog iskustva, no imate izražen interes i želju za učenjem, prijavite se na oglas.
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski
Potrebno radno iskustvo:
tri godine