Sistem inženjer (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
07.06.2015.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Fidelta je znanstveno-istraživačka institucija s dugom tradicijom istraživanja u područjima biologije, kemije, biomedicine, farmacije i srodnih znanstvenih područja, u početku kao dio Pliva Istraživačkog Instituta, a zatim kao centar izvrsnosti multinacionalne kompanije GlaxoSmithKline. Kompanija je od 2010. u sastavu Galapagos Grupe, u početku kao dio internog istraživanja i razvoja, a početkom 2013. pod imenom Fidelta izlazi na svjetsko tržište pružanja usluga u području istraživanja novih lijekova.
Više informacija o Galapagosu i Fidelti možete pronaći na www.glpg.com i www.fidelta.eu

Fidelta, u okviru funkcija podrške poslovanju, oglašava slobodno radno mjesto

SISTEM INŽENJER (m/ž)
(jedan izvršitelj na neodređeno vrijeme s mjestom rada u Zagrebu)

Poslovi radnog mjesta obuhvaćaju:
• pružanje tehničke podrške korisnicima
• instalacija, administracija i održavanje cjelokupnog informacijskog sustava društva
• implementacija projekata iz područja informacijskih tehnologija za potrebe društva
• izrada tehničkih specifikacija i dokumentacije vezane uz nabavu informatičke opreme i softvera
• održavanje i administracija vatrozida
• administracija i održavanje sustava kontrole pristupa
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Za uspješno obavljanje navedenih poslova potrebno je imati minimalno 2 godine iskustva na istim ili sličnim poslovima.

Uvjeti radnog mjesta uključuju i:
• praktično poznavanje i rad s Microsoft tehnologijama: Windows Server, Active Directory, Exchange, MSSQL, Lync, SharePoint
• praktično poznavanje i rad s VMWare virtualnom infrastrukturom
• praktično poznavanje i rad s Cisco mrežnom opremom
• praktično poznavanje i rad s vatrozidima
• prednost poznavanje i rad s Linux operacijskim sustavom
• prednost poznavanje i rad s Oracle bazama podataka

Ukoliko ste poduzetni u izvršavanju radnih zadataka, skloni ste timskom radu, imate izražene komunikacijske i organizacijske vještine i želite raditi u izazovnom i dinamičnom radnom okruženju, pridružite nam se.
Svoju ponudu i životopis na hrvatskom i engleskom jeziku dostavite nam do 07.06.2015. na e-mail adresu [email protected]
Poznavanje rada na računalu:
napredno
Potrebno radno iskustvo:
dvije godine