Sistem inženjer (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
25.04.2014.

O poslu

Opis radnog mjesta:
- 1 sistem inženjer (m/ž)

- posao: instalacija, administracija i održavanje dislociranih Linux mreža računala

- obaveze:

- instalacija (OS, aplikativna podrška) i održavanje mreža
- izrada i nadogradnja postupaka za automatiziranu instalaciju računala
- nadzor i optimizacija rada udaljenih sustava
- uklanjanje sistemskih kvarova
- automatizacija procesa
- održavanje sigurnosti mreža
- administracija relacijskih baza podataka
- edukacija i podrška korisnicima
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
- preduvjeti:

- iskustvo u radu s Linux-om (CentOS, RetHat, Fedora) - instalacija, administracija, održavanje
- poznavanje skriptnih jezika (Python, shell script) i rada u CLI okruženju
- iskustvo u radu s TCP/IP mrežama (LAN, WAN, VPN)
- ponavanje alata za nadzor računala (Nagios)
- iskustvo u radu s relacijskim bazama podataka
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
napredno