Sistem inženjer/ka za baze

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
08.09.2014.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Kao jedna od najuspješnijih financijskih grupacija , UniCredit raste u istinski međunarodnom okruženju. Poslujemo u 50 zemalja i dajemo priliku za rast i razvoj osobama koji dijele naš entuzijazam prema neprestanoj gradnji na našim lokalnim korijenima i snažnom Europskom identitetu.

U Bazama podataka i podršci sustavima bavimo se kreiranjem i održavanjem baza podataka informacijskog sustava Banke i “core”-Grupe, te sistemskog i tehničkog segmenta. Usmjereni smo na unapređivanje i uvođenje novih komponenti, nadzor i omogućavanje kontinuiranog i pouzdanog rada baza podataka informacijskog sustava.

Naša ponuda:
- rad u vodećoj Banci u Hrvatskoj,
- bavljenje analiziranjem, predlaganjem, instaliranjem i uvođenjem u korištenje sistemskog softvera za podršku radu s bazama podataka na različitim platformama,
- predlaganje i provođenje podešavanje (tuning) aplikacija,
- rad na planiranju, analizi i dizajnu baza podataka te generiranju i održavanju fizičkog dizajna baza podataka,
- pripremanje i primjenjivanje postupaka zaštite baza podataka
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Od vas očekujemo:
- Pouzdanost i ustrajnost, ostvarivanje ciljeva i u uvjetima ograničenih rokova i promjena prioriteta
- Spremnost na kontinuirano profesionalno i osobno usavršavanje i učenje
- Strpljivost u radu, stjecanju znanja i napredovanju
- Spremnost na rad u timu
- Prilagodljivost i otvorenost promjenama, te sklonost praćenju novih tehnologija

Koje uvjete morate zadovoljavati:
- VII. stupanj stručne spreme (VSS) / diplomski studij računarstva ili neki drugi tehnički ili prirodoslovno-matematički studij
- Aktivno znanje engleskog jezika u govoru i pismu
- Poželjno iskustvo u radu s Unix i sličnim operativnim sustavima
- Poželjno poznavanje osnova web tehnolgije

Detalji prijave:
- Mjesto rada: Zagreb
- Broj otvorenih radnih mjesta: 2
- Rok za prijavu: 08.10.2014.

Pozivamo Vas da svoje ponude, zajedno s iscrpnim životopisom, dostavite putem sljedećeg linka.
Razmatrane će biti samo pravovremene i potpune prijave pristigle elektronskim putem.

Za dodatne informacije slobodno nam se obratite na telefon +385 (0) 1 630 5145.
Više o nama saznajte na našim webu stranicama: www.zaba.hr
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
napredno