Sistem Administrator (m/ž)

Mjesto rada:
Sveta Nedelja
Rok prijave:
17.07.2014.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Opis posla:
- održavanje i unapređivanje rada postojećih mrežnih poslužitelja i sistemskih aplikacija neophodnih za njihov rad
- rad na sigurnosti informatičkog sustava
- održavanje ostale informatičke opreme
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- VSS u području računarstva, informatike ili srodnih studija
- prethodno iskustvo u izradi i integraciji IT sustava
- napredno poznavanje linux serverskih platformi (Debian,..)
- napredno poznavanje i administracija linux servisa (mail, web, vpn, b2b,..)
- napredno poznavanje mreža i mrežnih protokola
- napredno poznavanje Python, PHP, Bash programskih jezika
- napredno poznavanje SQL baza i jezika (MySQL, PosgreSQL,..)
- napredno poznavanje linux virtualizacijskih tehnologija
- poznavanje WEB i srodnih tehnologija i programskih jezika (HTML, JavaScript, Ajax)
- poznavanje Windows serverske platforme
- samostalnost u radu, sklonost prema učenju i timskom radu
- položen vozački ispit B kategorije
- jezici: engleski (osnovno)

Pozivamo odgovorne, dinamične i komunikativne osobe, IT specijaliste, da se prijave za rad na navedenom radnom mjestu.

Što nudimo:
- kontinuirano usavršavanje i učenje kroz timski rad i dinamične projekte
- rad u stabilnoj tvrtci i dinamičnoj industriji
- službeni mobitel, laptop
- vrsta zaposlenja: mogućnost stalnog radnog odnosa

Molimo prijavite se putem linka za Brzu prijavu.
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
napredno