Servisni skladištar / Logističar (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
04.08.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
MR servis je vodeći servis informatičke opreme i potrošačke elektronike u Hrvatskoj. Cilj nam je biti regionalni lider i prvi izbor naših korisnika za pružanje postprodajnih usluga u području informatičke opreme i potrošačke elektronike, zasnovanih na načelima poslovne izvrsnosti i ekološke održivosti.
U centru Zagreba otvaramo novu poslovnicu, u kojoj će fokus biti na reprezentativnom pristupu i profesionalnom odnosu prema svakom korisniku, od samog prijema do završetka popravka. Vođeni time širimo naš tim - pridružite se našem timu kao:

Skladištar / logističar servisa (m/ž)

…zadužen za zaprimanje robe u servisna skladišta prema utvrđenim procedurama (kontrola robe i uređaja, korekcije stanja, izrada dokumentacije, skladištenje), zatim izdavanje artikala i sudjelovanje u poslovima izrade ulazne i izlazne dokumentacije. Skladištar/logističar servisa odgovoran je za točnost dokumentacije i pravilno zaprimanje i izdavanje robe uz administrativnu usklađenost zaprimljene i/ili izdane robe s materijalnom, te poštivanje svih servisnih procedura u području odgovornosti.
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Od kandidata očekujemo:
• pouzdanost, odgovornost i urednost pri obavljanju poslova;
• savjesnost i preciznost u svakodnevnim aktivnostima;
• ugodnost u komunikaciji s korisnicima;
• integritet i otvorenost na svim razinama unutar tvrtke i M SAN Grupacije;
• emocionalnu stabilnost, samokontrolu i usmjerenost na zadovoljstvo korisnika;
• ustrajnost i samostalnost u uspješnom dovršavanju posla.

Uvjeti:
• najmanje završena srednja škola;
• poznavanje engleskog jezika u svakodnevnoj komunikaciji;
• poželjno slično radno iskustvo i poznavanje skladišnih operacija i dokumentacije;
• vozačka dozvola B kategorije i odlično poznavanje rada na računalu se podrazumijevaju.

Lokacija rada je u Zagrebu, prema potrebi, povremeno u centrali u Rugvici.

Planirani početak rada je 1.9.2016., uz edukaciju koja će biti organizirana od strane MR servisa i predstavnika jednog od vodećih svjetskih kompanija.
Prihvati priliku i prijavi se... najkasnije do 4.8.2016. putem linka
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B