Servisni savjetnik u poslovnici (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
16.12.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Tvrtka AUTO BENUSSI D.O.O.

zapošljava djelatnika na sljedećem radnom mjestu:

SERVISNI SAVJETNIK U POSLOVNICI JAGUAR LAND ROVER (m/ž)

- mjesto rada: Zagreb
- 1 (jedan) izvršitelj/ica
- rad na određeno vrijeme sa mogućnošću zapošljavanja na neodređeno
- probni rok 6 mjeseci

Opis posla:
Tražimo odgovornu, dinamičnu i visoko motiviranu osobu s iskustvom od najmanje 3 godine na istim ili sličnim poslovima i motivacijom za rad unutar svjetski priznatog branda.

Vaši glavni zadaci bit će organizacija posla, recipročna komunikacija sa strankama i odgovornost za funkcioniranje posla unutar našeg prodajno-servisnog centra.

Odabranim kandidatima ponudit ćemo priliku za stalno usavršavanje, stimulativna primanja i odlično radno okruženje dobro poznatog i priznatog branda.
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- SSS
- 3 godine radnog iskustva
- znanje engleskog jezika
- vozačka B kategorije

Poželjne vještine i osobine:
- komunikacijske vještine
- odgovornost
- savjesnost u obavljanju radnih zadataka
- pedantnost
- sklonost timskom radu

Molimo prijavite se donjom Brzom prijavom ili na e-mail:
[email protected] najkasnije do 16.12.2016.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B