Servisni savjetnik (m/ž)

Mjesto rada:
Varaždin
Rok prijave:
07.11.2014.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Zbog proširenja svog poslovanja tvrtka AUTOZUBAK d.o.o. nudi zaposlenje odgovornim, vedrim, ambicioznim i komunikativnim osobama na radnom mjestu:

Servisni savjetnik (m/ž) – 1 izvršitelj

Održavanje vozila preduvjet je sigurnosti u prometu, a ljubaznost, motiviranost, komunikativnost i izvrsno poznavanje tehničkih karakteristika automobila preduvjet su za servisnog savjetnika kakvog tražimo!

Ukoliko ste spremni priključiti se timu u kojem je zadovoljstvo kupca iznad svega, a uz to ste oduvijek željeli raditi u ugodnom radnom okruženju, ne oklijevajte i prijavite se na radno mjesto servisnog savjetnika.

Mjesta obavljanja posla: Varaždin

Opis nekih glavnih zadataka:
• zaprimanje vozila u servis
• skrb o korisniku usluga i vozilu tijekom cijelog procesa servisnih aktivnosti
• dogovaranje servisnih aktivnosti
• kontrola kvalitete izvršenih radova na vozilu i završni obračun radnog naloga
• isporuka vozila stranci

Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Opći uvjeti:
• SSS/VŠS, tehničkog smjera
• poznavanje tehničkih karakteristika automobila
• izražena želja za radom sa strankama
• komunikativnost i sklonost timskom radu
• odgovornost i stručnost u obavljanju zadataka
• informatička pismenost (MS Office)

AutoZubak Vam nudi sigurnost radnog mjesta, stalne stručne edukacije, ugodnu radnu atmosferu, profesionalan i dobar tim. Ukoliko vidite svoju budućnost u korporaciji AutoZubak i zadovoljavate navedene uvjete, Vašu ponudu i životopis s naznakom radnog mjesta pošaljite najkasnije do 07.11.2014. godine na adresu:
AutoZubak d.o.o.
Odjel kadrovskih poslova
(Natječaj za posao – Servisni savjetnik-Varaždin)
Ljudevita Posavskog 7a
10360 Sesvete

Ili putem linka za prijavu.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Poznavanje rada na računalu:
dobro