Servisni inženjer / Servisna inženjerka

Mjesto rada:
Split
Rok prijave:
25.04.2014.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Opis radnih zadataka: servisni radovi na opremi iz proizvodnog programa; puštanje opreme u rad; sudjelovanje u ispitivanju opreme u pogonu AW; koordinacija sa ostalim službama u svrhu poboljšanja proizvoda;
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Obrazovanje: minimalno VŠS strojarskog, pomorskog, ili srodnog usmjerenja;
Potrebna znanja: znanje hidraulike; osnovno znanje elektrike; aktivno znanje engleskog jezika, u govoru i pismu, poželjno znanje ruskog jezika; vozačka dozvola “B” kategorije; poznavanje rada na računalu, MS Office, poželjno AutoCAD;
Radno iskustvo: minimalno 5 godina iskustva na istim ili sličnim poslovima; probni period šest mjeseci;
Od kandidata očekujemo: zainteresiranost za rad; samoinicijativnost i prilagodljivost; odgovornost; komunikativnost; spremnost na usvajanje novih znanja; spremnost na česta putovanja u zemlji i inozemstvu;
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Strani jezik:
engleski, ruski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
pet godina