Serviser tahografskih uređaja (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
16.02.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Tvrtka DIGITALNI TAHOGRAF d.o.o. osnovana je 2014. godine i djeluje kao društvo s ograničenom odgovornošću. Generalni smo zastupnici Stoneridge i Efas tahografskih uređaja i opreme za Republiku Hrvatsku.U svojoj ponudi nudimo širok asortiman proizvoda i usluga vezan uz tahografe.

Tražimo motiviranu osobu koja svojim predanim i odgovornim radom želi pridonositi uspjehu našeg tima.

Opis posla:
• Baždarenje i servis tahografskih uređaja

Mjesto rada:
• Zagreb (Lučko)
Posebne pogodnosti:
Nudimo:
• Rad u dinamičnom I timskom okruženju uz mogućnost napredovanja ovisno o osobnim rezultatima i rezultatima tvrtke.
• Profesionalno radno okruženje
• Rad na neodređeno vrijeme
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Minimalni uvjeti:
• SSS (obrazovni sektor za promet i logistiku ili elektrotehniku i računalstvo ili strojarstvo)
• Vještine: Word, Excel, Outlook, Internet
• Vozačka dozvola: B kategorija

Poželjni uvjeti:
• Završena kvalifikacija za tehničara radionice za tahografe (Škola Ruđer Bošković)
• Iskustvo u poslu baždarenja i servisiranja tahografskih uređaja
• Iskustvo u obradi tahografskih listića
• Vozačka dozvola C,D kategorije
• Izražene organizacijske sposobnosti
• Snalažljivost i samostalnost u radu
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Vozačka dozvola:
B