Serviser poljoprivredne mehanizacije (m/ž)

Mjesto rada:
Istočna i zapadna Slavonija, Vinkovci i okolica
Rok prijave:
12.12.2018.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Tvrtka Findri d.o.o.www.findri.hr - zastupnik je inozemnih tvrtki koje proizvode poljoprivrednu opremu - Hardi-International, Bogballe, Ag Leader, Dewulf, Soil Max i Pessl Instruments. Navedenom djelatnošću bavimo se proteklih 20-tak godina.

Naši kupci u Hrvatskoj su tvrtke, obiteljska poljoprivredna gospodarstva koja se bave poljoprivrednom proizvodnjom u području ratarstva, stočarstva, vinogradarstva i voćarstva. Za proizvode koje prodajemo - prskalice, raspodjeljivači gnojiva, GPS oprema, oprema za proizvodnju povrća i agrometeorološke stanice - nudimo kompletnu potporu: od prodaje, servisa i savjetovanja za pravilan rad. Zbog lokacije naših kupaca vrlo je čest rad na terenu u Hrvatskoj. Uz kvalitetnu opremu koju zastupamo u Hrvatskoj te našu stručnost, predanost poslu spadamo u kategoriju tvrtki koje brinu o svojim poslovnim partnerima. Stoga i tražimo istu takvu osobu.

Zbog povećanog obima posla kao i želje za još boljom podrškom prema našim korisnicima u idućem razdoblju tražimo osobu koja bi ojačala naš servisni tim, kako na terenu tako i u pripremi aktivnosti na isporuci spomenute opreme. Osoba treba imati mjesto stanovanja na području istočne Slavonije, prednost okolice Vinkovaca budući želimo ojačati servisni tim u tom dijelu Hrvatske.

Za servisnu podršku na području istočne i zapadne Slavonije, tražimo osobu koja bi obavljala slijedeće poslove:
- isporuka i montaža nove opreme korisnicima
- edukacija krajnjih korisnika i trening korisnika nakon isporuke strojeva
- priprema dokumentacije prije i nakon isporuke strojeva
- servisna i postprodajna podrška
- rad na terenu – istočna i zapadna Slavonija
- prisustvovanje sajmovima
- po potrebi i ostali poslovi za koje se ukaže potreba
Posebne pogodnosti:
- redovita primanja,
- moguće usavršavanje,
- korektan odnos prema zaposlenicima
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
- želja za napredovanjem i dodatnim učenjem
- prednost osobama s iskustvom u servisiranju poljoprivredne mehanizacije ili srodne opreme
- razumijevanje rada električnih i hidrauličnih sustava na strojevima
- spremnost na čest terenski rad
- sklonost timskom radu
- od budućeg potencijalnog zaposlenika/ce očekujemo preciznost, pouzdanost, fleksibilnost
- profesionalan i motiviran pristup poslu
- minimalno završena srednja škola, prednost poljoprivredna, strojarska ili elektrotehnička
- MS Office: Word, Excel, Internet, Outlook

Ukoliko smatrate da zadovoljavate ove uvjeti i želite nam se pridružiti pozivamo Vas da dostavite svoju zamolbu zaključno sa 12.12.2018. godine na e-mail: [email protected] s naslovom poruke OGLAS ZA RADNO MJESTO SERVISERA
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
prednost je poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
Poznavanje rada na računalu:
osnovno