Serviser medicinskih uređaja (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
03.10.2014.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Za Klijenta, tvrtku koja se bavi prodajom i servisiranjem medicinske opreme u području kardiologije, intenzivne njege, anestezije i hitne medicine, tražimo motivirane osobe za poziciju:

SERVISER MEDICINSKIH UREĐAJA (m/ž)
- Zagreb -

Opis posla:
• Servisiranje i održavanje medicinskih uređaja - razvijanje suradnje s medicinskim ustanovama i s drugim potencijalnim korisnicima servisnih usluga - održavanje kontakata s postojećim korisnicima
• Komunikacija sa servisnim odjelima stranih kompanija - izrada, koordinacija i sudjelovanje u implementaciji servisnog plana - priprema izvještaja i planova te vođenje evidencije servisa
• Izrada ponuda za servis medicinskih uređaja
• Suradnja s ostalim odjelima tvrtke zbog postizanja zadanih ciljeva
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• VSS elektrotehničkog smjera
• 5 godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima (servisiranja elektroničkih uređaja)
• Aktivno znanje engleskog jezika u govoru i pismu (nivo Intermediate ili Advanced)
• Korištenje računala i MS Office paketa (Word, Excel, Outlook, Internet)
• Administratorsko znanje rada na računalu (instalacija operativnog sustava Windows i pripadajućih programa, podešavanje računala za normalan rad aplikacija medicinskih uređaja)
• Napredno iskustvo rada sa softverom i hardverom računala
• Vozačka dozvola B kategorije
• Spremnost za putovanja i rad na terenu unutar RH
• Spremnost na putovanja izvan RH radi stručnog usavršavanja
• Komunikativnost, fleksibilnost, odgovornost, sistematičnost, analitičnost i samostalnost u radu

Ako smatrate da odgovarate navedenom opisu, prijavite se putem brze prijave najkasnije do 3.10.2014.

Samo kandidati koji uđu u uži izbor će biti kontaktirani!

MANPOWER SAVJETOVANJE d.o.o. za posredovanje pri zapošljavanju, Iblerov trg 9/III, 10 000 Zagreb; tel: 01/5565700; fax: 01/5565701, ima dozvolu Ministarstva gospodarstva, rada i poduzetništva za obavljanje djelatnosti posredovanja, KLASA: UP/I-102-02/09-04/26 UBROJ: 526-08-02-03/2-09-8.
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
pet godina